Wpis z mikrobloga

@cotozazycie: jak byś myślał na poważnie to mogę dać namiar na firmę Irlandzką co szuka elektryków, ale chwilowo wstrzymana rekrutacja z powodu warunków pogodowych, wznowią od marca/kwietnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@MegaZU0: dzieki, mieszkasz w IE? Jakby chcieć zamieszkać tam na dłużej albo na stałe? Podobno jest tam spory problem z mieszkaniami? Z tym, że nie interesuje mnie życie w mieście.
  • Odpowiedz
@cotozazycie: tu niema zbytnio komunikacji miejskiej, więc musisz posiadać samochód aby się przemieszczać. Tu mniejsze miasta wyglądają inaczej niż w PL, ale ceny są duże nawet na wsiach, bo dojeżdżać do pracy taniej niż płacić duży czynsz. 550€/msc to za pokój poza topką dużych miast. 2 bed domek idzie wyrwać za 1000-1200 ale ciężko wynająć jak nie masz historii od poprzedniego landlorda lub mocnej umowy o pracę z wyciągami.

Mi jeszcze
  • Odpowiedz
@cotozazycie: mamy dom 5 pokojowy z 3 łazienkami na 4 osoby, 3 pokoje double (duże łóżko) i 1 single, oczywiście wszyscy mają swój osobny pokój, ale to zależy od firmy jedne wolą dać dietę inne wolą dać mieszkanie.
Jak nie dostaniesz samochodu służbowego to ubezpieczenie będzie w okolicach 3000€+ za rok.
  • Odpowiedz