Wpis z mikrobloga

  • 520
@Przyjaciel_Rodziny tylko że jak na razie w urzędach, szpitalach i innych miejscach publicznych mamy krzyże, a nie flagi LGBT. Odpowiadając od razu - nie powinno być nic.

Jednak zmierzam do tego, że katole mają jakiś syndrom oblężonej twierdzy
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka oczywiście, że po częsci tak. Jednak rozumiem walkę o swoje prawa. Co nie zmienia faktu, że czasem, zwłaszcza te młode Julki i Oskarki, pokazują cały ruch w takim świetle, że sama myślę, żeby już zamknęli mordy xD
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka

@Amishia przede wszystkim nie może być tak że mniejszość narzuca swoje racje większości

Zawsze tak było, że wąska grupa ludzi narzuca swoje racje innym. Ale był taki człowiek, który chciał to zmienić nazywał się Włodzimierz Lenin ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Przyjaciel_Rodziny: kiedyś do jednej firmy aplikowałem i na chyba 2 etapie rekrutacji babka mnie sie pyta czy byłem szczepiony:
- a mogę prosic pani numer?
- moj numer? Telefonu?
- nie nr uprawnień lekarskich żebym mógł sprawdzić czy jest pani z mocy ustawy uprawniona do wglądu w dokumentacje medyczne
Cisza
- w takim razie dziękuje za rozmowę, życzę miłego dnia
- yyyy
  • Odpowiedz
@Amishia: i nie widzisz różnicy między oddolnym noszeniem monstrancji po mieście w trakcie święta, a przyozdabianiem miasta za pieniądze podatników? Lecz się na głowę.
  • Odpowiedz