Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem spotkać się z jedną różowa 17 lvl wołam @magazynierka_4k pytacie jak poszło?

Chyba do dupy xD według mnie było dobrze ale od początku.
Poszliśmy na kawę ja ogólnie dużo gadałem więc ciszy jako takiej nie było laska taka 5/10 szału nie było inaczej niż na zdj ale nie ulana z twarzy też średnia na dodatek pali jak sama mówiła od 12 roku xDDD ale postanowiłem dać szansę. Po spotkaniu napisałem że fajnie było czy dojechała do domu, oczywscie do tej pory laska mi nie odpisała czyli ghosting pewnie.

Więc lipa jedynie co żałuję to że wydałem 50 zł na dojazd do powiatowego ogólnie jakby policzyć to wszystko to wydałem w ciągu 2 miesiecy 200 zł na randki z laskami ta kasa mi się nie wróciła nie było ani seksu ani związku. Mogłem za tą kasę kupić sobie jąkamś gierke czy książkę i lepiej bym ten czas i kasę spożytkował niż na tych spotkaniach a było ich kilka. Kończyło się to po 1 spotkaniu. Więc na rynku świń sytułacja do dupy kończę z randkowaniem z laskami jestem zmęczony ciągłymi niepowodzeniem i strata kasy na dojazdy i stawianie kaw koniec końców nic z tego nie wynika wracam grać w BF 1 i oglądać filmy.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek #podrywajzwykopem #redpill #mgtow
  • 21
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Geralt678: hmm.... może nie odpisała bo autobus/tramwaj/hulajnoga która wracała ze spotkania wpadla w jakas dziure czasoprzestrzenna i wyjechała nie wiem, w jakimś 1989 roku xD

Ale poruszyłeś ciekawa sprawe, mam takiego znajomego, ostatnio mi sie żalił, że przewalił "trzynastke" na dziewczyne z miasta tam 60km dalej, orbitował dookoła Niej jakieś 3mc i nawet za reke nie potrzymał ¯\(ツ)/¯ doszłam do tych samych wniosków, powiedziałam Mu cos w stylu - chłopie, spraw
  • Odpowiedz
  • 3
@magazynierka_4k: Pełna zgoda więcej frajdy daje mi granie w gry niż spotkania z laskami które mają #!$%@? na mnie. Tracisz tylko czas kasę i nic z tego nie wychodzi koniec koncie lepiej w takie zimne dni zostać w domu pograć w gierkę wypić Monstera i mieć #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nigdy bym nie wydał całej Trzynastki na femoida maks to 50 zł i to jest
  • Odpowiedz
@magazynierka_4k: Bo jedyna randka jaka ma sens to z kimś kogo już się trochę zna i coś jest na rzeczy. Takie pójście z jakimś randomem jak na rozmowę o pracę to mi się wydaje absurdalne. No ale pierwsza opcja jest dostępna jak się człowiek obraca w skupisku ludzi gdzie są samice w podobnym wieku, szkoła studia itd. Potem to it's over
  • Odpowiedz
@onepnch: spotkalam sie z randomem kilka lat temu, pisalismy przed spotkaniem 2 tygodnie - wyszedł kilkuletni zwiazek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale masz racje, na pewno jest łatwiej niż tak od strzała pojsc i sie z kimś spotkać chociaz tez nie zawsze jest to reguła :)
  • Odpowiedz
@Geralt678: 200zł przez 2smc? Przecież to tyle co nic. Niektórzy na jednym spotkaniu potrafią tyle wydać xD Spójrz na to w ten sposób, że zrobiłeś coś innego, zamiast siedzieć w domu.
  • Odpowiedz
200zł przez 2smc? Przecież to tyle co nic. Niektórzy na jednym spotkaniu potrafią tyle wydać x


@Nano22: lv17 czyli on też podobnie czyli gównażeria bez pieniędzy
  • Odpowiedz
@onepnch: zawsze może mieć 30 i spotykać się z małolatami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro taki gówniarz to 500+ co miesiąc dostaje, a jeszcze mu kasy szkoda...
  • Odpowiedz
@Geralt678 ja na 1 spotkanie wybieram sposób spędzania czasu na jaki mam akurat chęć, w kinie gra coś fajnego co mam chęć obejrzeć? zapraszam do kina, mam chęć na spacer zapraszam na spacer itp. Nie wybieram miejsca pod nią tylko pod siebie, że jak nie wyjdzie to i tak fajnie bo zrobiłem to na co miałem chęć, polecam
  • Odpowiedz