Wpis z mikrobloga

@an-drzej: ale co było #!$%@??? Sorry ale jeżeli nie znasz przynajmniej jednej piosenki z każdego dziesięciolecia od lat 50 to albo masz downa albo absolutnie nie masz słuch.
Widzisz, żeby zrozumieć i cieszyć się muzyką, ale widzę żeś lewak, to pewnie znasz tylko te klepanie na bębenkach na squocie po działce browna
Widzisz, żeby zrozumieć i cieszyć się muzyką, ale widzę żeś lewak, to pewnie znasz tylko te klepanie na bębenkach na squocie po działce browna


@TruskawkaNaTorcie: ty za to widzę żeś robol z fabryki smrodu z Polski D co to narzeka na wszystko wkoło, a szczególnie na współczesną młodzież bo za jego czasów było lepij i w ogóle to jo je lepszy bo ta współczesna młodzież to samych gówien słucha a jo
@Dr_Manhattan: no i wiadomka. Hymn ZSRR xD pa, wyżej. Stwierdziłem fakt że teraz małolaci nie znają żadnej muzyki stworzonej przed rokiem 2000 (moja grupa badań jest niewielka bo tylko siorka i jej znajomi, ale jakieś wnioski wyciągam) czym stwierdzam fakt (xD), a paparów się do mnie sapie coś o tiktoki i że kiedyś było lepiej xDD projekcje lewactwa
Stwierdziłem fakt że teraz małolaci nie znają żadnej muzyki stworzonej przed rokiem 2000 (moja grupa badań jest niewielka bo tylko siorka i jej znajomi, ale jakieś wnioski wyciągam) czym stwierdzam fakt (xD),


@TruskawkaNaTorcie: i ty się nazywasz rozumnym człowiekiem XDDDD Ja na podstawie równie poważnych badań jak twoje stwierdzam fakt, że jesteś życiowym zerem, który nic w życiu nie osiągnął i leczy swoje kompleksy osiągnięciami z dupy jak znajomość muzyki z