Wpis z mikrobloga

@Antibambino: Do tematu, ktoś sie orientuje czy wsadzenie do starego auta kompletnie nowego silnika (prosto z produkcji) powoduje reset przebiegu do zera i to jest zgodne z prawem, czy "buda" ma przejechane 300k km i mimo nowego silnika tak właśnie zostaje.
  • Odpowiedz
@Ruotian: silnik część wymienna, VIN jest przypisany do karoserii a nie silnika, liczy się przebieg przypisany do VIN. Wymieniasz silnik? Zostaw rachunki, być może dla kolejnego właściciela będzie to wartość dodana.
  • Odpowiedz
@Cycucycucyc: miło by było gdyby to dotyczyło wymiany silnika (). kumpel kiedyś kupił stary motocykl z jakimś absurdalnie niskim przebiegiem, ale się nie przejmował. W dokumentach wszystko z jednego warsztatu w Niemczech, to zadzwonił tam do nich i spytał o maszynę. Faktycznie była wymiana silnika, bo walnął przy jakiś 150k i nowy faktycznie mógł mieć poniżej 10k.

Znajomy sprzedawał Land Rovera Discovery z niskim
  • Odpowiedz
@Ruotian: największy debilizm to to, że przebieg jest zapisany w zegarach. Jak kiedyś wymieniłem zegary, to musiałem na każdej kontroli się tłumaczyć, że nie kręciłem przebiegu - tylko wymieniłem zegary. Czemu to nie jest w ECU to nie wiem
  • Odpowiedz