Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, niektórym ludziom to się chyba przelewa. Podjeżdżam dzisiaj na stację benzynową w Wieszowej(Między Zabrzem, a Tarnowskimi Górami - woj. śląskie) i patrze stoi rower trochę zaniedbany przypięty do znaku. No myślę, no nic. Zostawił ktoś. Ale zaraz patrzę dalej i pod kamerą(która jednak nie była skierowana na rower) stoi całkiem fajny MTB. NIEZABEZPIECZONY. Myślę, pewnie ktoś na stacji wyskoczył tylko coś kupić i zaraz wraca. Idę się odlać, kupuję kawę, odmawiam ciastka, karty vitaj, zakupów milki na 25 zł, innych ciulstw, które próbują mi wcisnąć, wreszcie wychodzę i patrzę... dalej stoi. Zagaduję operatora nalewaka czyj to rower, bo komuś zaraz ukradną, a on na to, że stoi tu już jakiś czas i pokazuje, że w oddali przy zbiornikach stoi następny, też #!$%@? NIEZABEZPIECZONY. Też jakiś MTB, w naprawdę fajnym malowaniu. Koszyk, bidon, stopka, itd. Może nie jakieś w #!$%@? wie ile warte, ale dla osoby, która naprawdę jeździ rekreacyjnie to zajebisty. Myślę sobie co jest #!$%@?. Ukryta kamera, sprawdzają czy #!$%@?? A busikiem byłem, miejsca w #!$%@?. Nie powiem, żeby mnie nie korciło, bo i tak pewnie ktoś te rowery #!$%@?, a ja bym przynajmniej przeznaczył potrzebującym(znam takich co za rower by mi na kolanach dziękowali, bo nie stać na zakup) - ale jednak #!$%@? jakoś tak głupio. Odjeżdżam i myślę czy zaraz zza krzaków podbiegnie Filip Hajzer i pogratuluje uczciwości, ale nic... nikogo nie ma. Trochę #!$%@? się zastanawiam czy zaraz nie wejść w samochód i nie pojechać sprawdzić czy dalej stoją, bo jak ma to #!$%@?ć jakiś ciulik, który potem będzie próbował sprzedać to krew mnie zalewa.

#rower #gornyslasktostanumyslu #ocieplaniewizerunkucyganow
  • 9
@Yokozuna: Mam taką zasadę, że gdy widzę rower niezabezpieczony, lub jakoś ciulowo przypięty jak choćby tu : http://www.pinterest.com/pin/364721269794693190/ to zostawiam karteczkę z adnotacją, że następnym razem ktoś mu ten rower #!$%@?…

Czasem zagaduję do właściciela (gdy widzę, że akurat wraca), że fajny rower i kiepsko byłoby gdyby ktoś go zakosił, polecam bezpieczny sposób zapięcia, wymianę zabezpieczenia. Nigdy nie spotkałem się z przejawem buractwa ze strony takiej osoby… Czasem przestawiam rower na