Wpis z mikrobloga

Czy da się gdzieś we #wroclaw lub okolicy godnie zrelaksować z dzieckiem na basenie?

- aquapark borowska - zimna woda w basenach, zimno na hali, zimna woda pod prysznicami, baseny dziecięce wyłącznie dla szkoły pływania
- aquapark brochow - to samo
- aquapark oława - temperatury ok ale obsługa wyrzuca z basenu za brak obcisłych prlowskich kąpielówek

- aquapark olesnica - ktoś coś wie?
- basen ślęza - ktoś coś wie?
- coś innego ?
  • 8
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Nie wiem jaki wiek dziecka. Basen Ślęza: basen duży sportowy z 8 torami, jeden brodzik (mały) przeznaczony dla małych maluchów (do 3 lat), jeden brodzik "ze spadkiem" na wysokość od kostek do kolan dziecka (dla niemowląt), tryskacze pomiędzy brodzikami, wanna z hydromasażem, jacuzzi oraz mały basen z ruchomym dnem 80-120 cm. Tutaj odbywają się w tygodniu po południu oraz w SB do południa szkółki pływania. Warto przed przyjazdem zadzwonić i
  • Odpowiedz
@Bumelante: @Wychwalany Kiedyś tam pojechałem z teściami, zapłaciliśmy za bilety (nie pamiętam ile ale około 100 - 150 pln) po wejściu na pływalnie wyprosili z basenu mnie i teścia, więc stwierdziliśmy, że ubieramy się i wychodzimy i #!$%@? nie oddali nam kasy za bilety. NIE POLECAM
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Bardzo lubię basen w Trzebnicy, bo raz że było tam najczyściej, dwa że pływasz i patrzysz na las (klimat na plus) i od razu masz pod nosem gastro, frytki, zapiekanki i pizza. Ostatnio za to odkryłam Oleśnicę, bo można kupić bilet łączony na saunę i z pływalni iść się wygrzać.
  • Odpowiedz