Wpis z mikrobloga

@Nasty_007 naucz się czytać laski, tutaj przecież ewidentnie bije z jej odpowiedzi że nie ma szans. Co to w ogóle za konstrukcja że „uda się złapać”, laska nie jest zainteresowana. Jeśli by była to uwierz że byś wiedział
@Nasty_007: co to znaczy "kiedyś"? na przyszłość bądź bardziej konkretny

tymczasem proponuj jakiś termin, a jeśli się nie zgodzi i nie zaproponuje innego, to nie odpisuj + czemu dalej piszecie na tinderze, a nie jakimś innym komunikatorze?
@Nasty_007: jacy wy jesteście żałośni i zdesperowani. Prostego: nie chcę się spotkać ale będę miła, nawet nie ogarniacie przygłupy.
Napisałaby, że nie bo mi się nie podobasz to by wam się te małe jak orzeszki jajca skurczyły ze złości.
Ze idzoecie z kimś na spotkanke to nie oznacza ślubu i każdy ma prawo was zbyć. W tym przypadku chociaż w całkiem neutralny sposób.
bo każdy nie miał czasu by się spotkać


@dawid-hopek: oj naiwny, jak ci zależy na lasce to już widzę jak nie masz czasu aby się z nią spotkać i na odwrót, jak lasce zależy na facecie to całe miasto na swój koszt przejedzie żeby się spotkać xd nie ma czasu, dobra, dyplomatyczna wymówka aby beciak się nie popłakał
@Nasty_007 jeszcze ją przeproś, że ośmielileś się wysunąć tą uniżoną suplike. Było fajnie? Masz jej nr tel?

Dzwonisz i mówisz: Hej Karyna, ostatnim razem było na prawdę fajnie. Spotkajmy się w najbliższą sobotę.

Więcej pewności siebie.
jak lasce zależy na facecie to całe miasto na swój koszt przejedzie żeby się spotkać xd


@woskrosenie: No ale po jednym spotkaniu od razu się ma zakochać? To chyba normalne, że często potrzeba więcej czasu zanim zacznie nam na kimś zależeć, co nie znaczy że trzeba skreślać taką relację, bo może zauroczenie pojawi się nieco później, chociażby po kilku spotkaniach, a nie po jednym.

A OP mógłby np. napisać, że fajnie
@Nasty_007: zbyt ogólna gadka, jej gadzi mózg czuje słabość, brak decyzyjności, służalczość

w zależności od fazy księżyca i przebiegu może albo wyrazić łaskę i dopuścić Cię żebyś przypajacował, albo ghosting

pisz do nich konkretnie, kiedy gdzie i co robicie a nie "a może łaskawie pozwolisz mi się zabrać gdzieś gdzie sam nwm ale coś wymyślisz albo lepiej ty mi powiedz tak żeby był miło i wesoło :)"