Wpis z mikrobloga

ooo bezszczotkowa. Ja mam tą ale większą z udarem i 20V. Ta jest idealna do użytku domowego. Ta 20V potrafi ręce ukręcić.


@Qql3l3: Ja mam obydwie, fajne sprzęty ale udar z tej większej i tak niewiele pomaga przy betonie jakimkolwiek, muszę używać mlotowiertarki.
@PfefferWerfer byłem u siebie w Lidlu po bułki z rana i normalnie leżało z 15 tych wkrętarek i wziąłem sobie jedną, bo mam inne sprzęty na aku 12V i w sumie mi się może przydać, a bezszczotkowej nigdy nie miałem jeszcze
@LinQ: ja w poniedziałek wziąłem za 99 zł tą maszynkę do mielenia mięsa ostatnią z kosza, to już góra pudełka była naderwana. stwierdziłem że wezmę a najwyżej napisze do lidla żeby dosłali mi części brakujące. i się kjyrwa okazało że jest kompletna. jak wyszedłem z kasy samoobsługowej to baby w kasach obok sie dopytywały gdzie są te maszynki bo szukały, no masakra - 8 maszynek a chętnych milion
@LinQ czy ja jestem jakiś #!$%@?ęty czy czegoś nie dostrzegam w tym super interesie? Mam dać 174 zł za wkrętarkę 12v które ledwo ma siłę kręcić w drewnie gdy za 50 zł więcej mogę już mieć tez od nich wkrętarkę 20v. No chyba że te bity i wiertła z plasteliny aż takie super są że warto wziąć taki zestaw ale szczerze wątpię.
Jeszcze ten Aku od 12v to nadaje się do niczego