Wpis z mikrobloga

Widziales kiedys lewaka co lubi pracowac na swoje?


@gorzki99: jacy wy jesteście #!$%@? odklejeni xD Jaka była próbka badawcza? Inne piwniczki na wykopie? Kilku kolegów programistów, którzy nie wyrośli z Korwina?
  • Odpowiedz
acy wy jesteście #!$%@? odklejeni


@szybki_zuk: Jakim ty jeses #!$%@? debilem. Normalne jest ze do pracy chodzi sie po pieniadze a nie bo sielubi. Jak ktos wygra w eurojackpota 70 baniek i dalej bedzie chodzil do pracy to wtedy uznam ze chodzi dla przyjemnosci.

Ale tu mamy combo - lewicowe poglady i niechec do pracy. Takie cos to kazdy kto ma choc minimum instynktu samozachowawczego omija jaknajszerszy lukiem.
  • Odpowiedz
-mieszkanie prawem nie towarem

tak

-bogatsi maja placic wiecej

oczywiście

-opieka zdrowotna kazdemu sie nalezy

zdecydowanie

-wszyscy sa rowni

baza

-kazdy ma dostac emeryture

rigcz

-biedniejszym zasilki sie naleza

no jasne

@gorzki99:
  • Odpowiedz
a kto lubi pracować, takie pytanie przede wszystkim. Każdy musi ale nie znam kogoś kto lubi.


@Uuroboros: Hmmm ktos kiedys na wypoku zadal takie pytanie: "czy jakbyscie mieli kasy w uj ze nie trza pracowac to byscie dalej pracowali?"
Wiesz jak odpowiedzialem? Ano tak:
Jakbym mial kasy w uj to bym se zbudowal dom i "garaz" i jakby do tego garazu mi dostarczano materialy to bym se pracowal." W mojej pracy
  • Odpowiedz
@pq18:
Lewicowe poglądy kiedyś:
- śmierć kapitalistom!

Lewicowe poglądy obecnie:
- chcę zostać utrzymanką bogatego burżuja!
  • Odpowiedz
@gorzki99 to jest czesc tych poglądów nie wszystkie i tez je mocno uprościłes.
-tak mieszkanie powinno być prawem nie towarem w rozwiniętym kraju
- bogatsi powinni płacić większy podatek. Obecnie jest taki problem ze biedni płaca duże podatki w stosunku do ich zarobków a multimiliarderzy czy duże korpo często płaca bardzo małe podatki w porównaniu z ich zarobkami i tutaj trzebaby było to rozwiązać.
-każdemu przysługiwać powinna opieka zdrowotna by nikt nie
  • Odpowiedz