Wpis z mikrobloga

#uk wy tam dalej siedzicie? XD
jak tam potężny Albion, urodziłem się tam i mieszkałem ponad 20 lat, wyjechałem rok temu, dalej ludzie stoją w kolejkach do banków żywieniowych? dalej bym musiał płacić £30 za ogrzewanie dziennie? dalej żarcie kosztuje często astronomiczne ceny w porównaniu do płac?
  • 28
@motoinzyniere słuchaj to nie jest tak, że jak się rodzisz, to z automatu #!$%@? zarabiać, ja sobie przed covidem i właśnie tym babsztylem którego nienawidzę bardziej nawet niż Thatcher i Johnson, nawet jakoś sobie radziłem i za ogrzewanie płaciłem mniej więcej co ty teraz, nawet mniej bo jakieś £60 miesięcznie, oczywiście teraz raczej sytuacja wraca do status quo więc jest lepiej niż październikiem ubiegłego roku, ale dopóki te #!$%@? toryskie nie odejdą,
@Jofiel: byłoby to prawdziwe, gdyby nie to że raz: ja Polską dopiero zacząłem się interesować i w ogóle z nią jakkolwiek utożsamiać mniej więcej w 2016-2017 a dwa: ja tu nie jestem od czasów Tuska/Marcinkiewicza, ja tu jestem (a bardziej byłem) tylko dlatego bo kocham wolność (której w PRLu nie było) a nie bo hurr durr pracy nie ma więc trochę pudło