Wpis z mikrobloga

#enigma2
Mam prośbę, odnośnie EPG w "jedi maker xtream" . Ja męczę się już 10 dni nie mogę zrobić żeby epg działało w tym programie. Dodam, że korzystam również z Xtremity i tam epg jest ale nie pasuje mi ten program bo nie mogę sobie zrobić własnej listy i poprzestawiać kolejności tak jak bym chciał w "JEDI Maker Xtream" to można zrobić i wszystko sobie dowolnie ustawić, brakuje mi tylko działającego EPG. Bardzo proszę o pomoc.
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
Właśnie tak bym chciał korzystać z bukietów IPTV ale wówczas nie mam EPG !! Czy da się zrobić epg we własnym bukiecie ??
  • Odpowiedz
@pajki echannelizer ci przypisze epg.ovh jak sobie ustawisz, to jest łatwa opcja, możesz też ręcznie pozmieniać id kanałów w bukiecie, żeby odpowiadały do tych z satki, wtedy ci epg będzie automatycznie ciągnąć z satki, ale to jest trochę roboty wtedy, są chyba jeszcze jakieś inne sposoby ale ja nie panimaju
  • Odpowiedz
  • 0
Chyba się nie rozumiemy, wszystkie pliki są prawidłowo pobrane, łącze się po FTP i mam dostęp do wszystkiego, widzę bukiety i dowolnie mogę ustawić sobie listę, problem jest taki że nadal nie ma EPG, męczę się od tygodnia, wszystkie ustawienia sprawdzałem i oglądając IPTV przez jedi maker xtream nie pokazuje na żadnym kanale ani EPG ani PICON
  • Odpowiedz
  • 0
Temat ogarnąłem, teraz EPG i Picony mam w Jedi Maker, ufffff, trochę to zajęło czasu ale jest jak chciałem. :)
  • Odpowiedz