Wpis z mikrobloga

#lodz #nieruchomosci
Wyciągnięte przed chwilą ze skrzynki, ale to jest kur.a rak. A może by tak zadzwonić do każdego, umówić wszystkich na jedną godzinę, podać jakąś śmiesznie niską cenę udając debila nie znającego się na rynku, wyciągnąć popcorn i patrzeć jak się między sobą licytują? XD
Spejsonik - #lodz #nieruchomosci
Wyciągnięte przed chwilą ze skrzynki, ale to jest ku...

źródło: IMG_1156

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
ale to jest kur.a rak


@Spejsonik: też nie przepadam za wrzucaniem ulotek do skrzynki, ale nigdy nie zrozumiem tego bólu dupy o ulotki do mieszkań a nie np. jakiegoś dyskontu
  • Odpowiedz
@Spejsonik: ...może mądre, może głupie, nie wiem... ale co w przypadku jakbym chciał kupić dla siebie mieszkanie w jakimś konkretnym upatrzonym bloku/osiedlu? Nie będę pukał do każdego z pytaniem czy nie chce sprzedać a nie chce wynajmować pośrednika bo jego praca będzie polegała na właśnie takich drukowanych ulotkach
  • Odpowiedz
Kilka miesięcy temu ktoś wystawił ogłoszenie o mieszkaniu w niskiej cenie z numerem mojego kumpla. Akurat siedział u mnie jak się rozdzwonił telefon. Po kilku telefonach stwierdziliśmy że się powygłupiamy i opowiadaliśmy jakie problemy są z mieszkaniem.

- W jednym pokoju mieszka meksykańska rodzina z dwójką dzieci.
- W przedpokoju jest hydrant i czasem przecieka.
- Mieszkanie jest w korytarzu i inni mieszkańcy muszą przechodzić przez przedpokój żeby dostać się do swojego
  • Odpowiedz