Wpis z mikrobloga

@OBAFGKM: krótko: wolski ostatnio się rozpisywał jak to rzekomo rosyjskie zdolności produkcyjne nie są takie duże i w ogóle co to NATO nie może.

Teraz nagle wajha się przestawiła "bo wojsko coś wie". A wie to, że pisze brednie i zaniża wyliczenia dotyczące ilość przyjętych czołgów w FR w tym roku 2-3 razy.
@OBAFGKM: I tak Rosja zmierza do konfrontacji militarnej (ojejeejejej niemożliwe, bo 3 wojna i NATO obroni) z udziałem Polski w ten czy inny sposób, czy to przez zmuszenie przez zaangażowanie w obronę bałtów czy wejście na teren zachodniej ukrainy czy bezpośrednio na naszym terytorium.

To, że Kamizela czy jakiś leśnik wrzuci jakiś tweet ile to rakiet jassm jest teoretycznie do użycie do obrony estońskich wsi i w ogóle urr durr jakie
@OBAFGKM: Gdy Budzisz i Bartosiak mówili o 5 latach to osintowcy mieli bekę. A teraz nagle dostrzegli. Po co ten pośpiech jak mamy święty 5 artykuł NATO, prawda? I nie rozmawiajmy o ewentualnościach, bo to podważanie sojuszy (taa..)
@Aquamen: Produkcja kraba idzie na bieżąco na Ukrainę, dodatkowo mnóstwo części do napraw. Mam znajomego co pracuje w hucie na zbrojeniówce, jak byłem u niego w wakacje zawieść pierdołę do pospawania(dorabia sobie w domowym warsztacie po robocie) to powiedział, że nie ma czasu bo majster z huty mu przywiózł jakieś drobne elementy do pospawania od kraba xD. Roboty tyle, że po jajach nie ma czasu się podrapać.
To, że Kamizela czy jakiś leśnik wrzuci jakiś tweet ile to rakiet jassm jest teoretycznie do użycie do obrony estońskich wsi i w ogóle urr durr jakie NATO jest mocne i my jacy jesteśmy super bezpieczni tego nie zmienia


@soroz30: To jest porażka, bo podniecają się tabelkami w excelu ile to NATO (całe) na papierze ma czołgów czy samolotów. A nie tym ile NATO ma czołgów i samolotów na teatrze wojny
@Szinako: Wielu zdaje się nie doceniać roli decydentów na świeczniku w USA. Wystarczy taki Trump i jego sceptycy, którzy jasno się wypowiadają nie tylko o tym, żeby poddać Ukrainę, ale też mówią, po co nam ta Europa - dogadajmy się z ruskimi o podziale wpływów w Europie i zajmijmy się Pacyfikiem. No i co nam po artykule NATO? Czy nadal będzie taki w mocy i żelazny? Konflikt w Ukrainie pokazuje, że