Wpis z mikrobloga

Rząd ekspertów xD
Dla tych co nie wiedzą kim jest nowy minister finansów... To były prezydent Radomia.
Za jego kadencji wbito pierwszą łopatę przy budowie lotniska, które później upadło by po przejęciu gruntów przez Skarb Państwa... PiS wybudował jeszcze większe lotnisko :)
Tak. Andrzejek po przegranych wyborach został posłem PiS
Tak w Radomiu jest bardzo wiele kontrowersji co do jego rządów. np afera z działkami pod budowę obwodnicy w ciągu S12, które przypadkiem należały do osób związanych z PiS ( w tym siostry)
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/platforma-zada-wyjasnien-w-sprawie-ukladu,37,0,2417445.html
tzw. afera "układ radomski"
Przez ostatnie 4lata dobrze schowany w Sejmie, sporadycznie w mediach bo źle się kojarzył i było duże ryzyko, że mleko rozleje się.

#afera #bekazpisu #polityka #gospodarka #januszebiznesu #samoloty #lotnictwo #heheszki #finanse #pieniadze #polska #wybory
widmo82 - Rząd ekspertów xD
Dla tych co nie wiedzą kim jest nowy minister finansów......

źródło: gf-hiGN-SFkX-Rmfr_zaprzysiezenie-nowego-rzadu-mateusza-morawieckiego-664x442

Pobierz
  • 9
@widmo82: A właśnie z czymś mi się kojarzyło to nazwisko. Przypomniałem sobie - z nepotyzmem.

I to w czasach gdy PIS było w opozycji. PSL, które niby wtedy było symbolem rodzinnych układów na państwowym to małe piwo przy tym. Kosztowniak wraz ze swoim kolegą prezydentem innego miasta potrafili wymieniać się rodzinami w miejskich spółkach tak aby za często nie pojawiały się te same nazwiska:

Prezydentem Radomia niezmiennie od 2006 roku jest