Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że jak którakolwiek będzie próbowała wam wciskać wykręte tym starym jak świat, pasywno agresywnym powiedzonkiem typu : "w związku nie to jest najważniejsze" "kochanie daj spokój jest tyle ważniejszych rzeczy teraz do zrobienia" i tym podobnymi zwodami, nie zapomnijcie odnieść się do wiedzy ze szkoły średniej przedstawiając jej pana Maslova i jego piramidę.

Żeby zrozumieć, pewien oczywisty fakt potrzebna jest jeszcze skromna wiedzą z zakresu inżynierii oraz fizyki.

Bo chyba jeszcze żadna piramida nie zawaliła się po ścieciu czubka, ale nie widziałem jeszcze piramidy która nie ma całości podstawy, a ściślej mówiąc nie widziałem piramidy w której podstawa nie byłaby tym najistotniejszym elementem do zachowania stabilności konstrukcji.

#przemyslenia #przegryw #blackpill #zwiazki #biologia #malzenstwo #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski
WykopowaDekoherencja - Pamiętajcie, że jak którakolwiek będzie próbowała wam wciskać ...

źródło: temp_file2879286783768325488

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@czescmampytanie z punktu widzenia istoty i fundamentów świata biologicznego pierwsze primo zdobyć zasoby i energię drugie primo użyć tej energii by przekazać geny dalej . Wszystko pozostałe, ma pomniejsze znaczenie.

Więc tak, pożywienie na tym samym poziomie istotności, choć prokreacja w zasadzie jest ważniejsza, pożywienie jest tylko koniecznym środkiem do tego celu.
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja: kobietom niestety chyba nie da się tego przetłumaczyć. Co najwyżej wyjdziesz na jakiegoś ,,thirsty"-napaleńca, zboka i desperata w ich oczach. Z nimi trzeba robić tak, że jak już ona nie chce tego robić przez dłuższy czas to mówimy sobie zwyczajnie cześć, bo układ się nie zgadza. Ona nie musi zaspokajać Twoich potrzeb to Ty jej potrzeb też (materialnych/komolementy, towarzystwo itd.)
  • Odpowiedz
@czescmampytanie z punktu widzenia istoty i fundamentów świata biologicznego pierwsze primo zdobyć zasoby i energię drugie primo użyć tej energii by przekazać geny dalej . Wszystko pozostałe, ma pomniejsze znaczenie.

Więc tak, pożywienie na tym samym poziomie istotności, choć prokreacja w zasadzie jest ważniejsza, pożywienie jest tylko koniecznym środkiem do tego celu.

Na szczęście urodziłem się jako osoba Aseksualna i Aromantyczna więc mogę używać moją Energię na coś innego niż na Ruchanie¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz