Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mirasy w dalszym ciągu nie jestem w stanie pracy we #wroclaw znalezc, urząd pracy daje skierowania to nie odpisują na maile nawet bo cv nieciekawe. siedze na kompie wiec podstawy tego typu znam, potrafie niemiecki i angielski ale to chyba nikogo nie interesuje. tylko emigracja i bycie opiekunem i starym dziadkom dupy podmywanie mi zostało? nie powiem bardzo rozczarowany jestem i jedyne co jest w moim otoczeniu to b2b kasjer albo magazynier za wrocławiem a mieszkam praktycznie w rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) juz jestem na tym etapie aby autentycznie kłamac w cv bo ostatnio jak sie pytała kierownik czym sie Pan zajmował to odpowiedziałem (gdzie nie kłamałem) ze sie opiekowalem bratem i matką to patrzyła jak na debila. Jedyne co chce to tylko blisko domu i umowe o prace za minimalną ale nie wyglada to dobrze
#pracbaza #zalesie #gorzkiezale



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim Amazon albo LG/ zacząłbym od tego drugiego

Są święta zaraz i będą przyjmować na zakupowa górkę i zwalniać po nowym roku.

W LG raczej mógłbyś zostać na dłużej jakbyś chciał.
@mirko_anonim: szukaj na pracuj.pl "Entry Level". Wiem że EY zatrudnia bez doświadczenia, teraz na risk management, więc dość że korpo, dostaniesz z 4600brutto to jeszcze full HO. A jak im powiesz że Niemiecki znasz to sami po Ciebie przyjadą żeby Cię na rozmowę zabrać.
@mirko_anonim: jak może być minimalna to idź na listonosza. Poczta polska cierpi na ich brak w tym mieście. Masz przynajmniej ogromny plus że możesz w miarę blisko pracować i pracujesz od poniedziałku do piątku, na rano.