Wpis z mikrobloga

To jednak zasługuje na oddzielny wątek. W nawiązaniu do poziomu trudności dzisiejszych gier względem tego co było np. 20 lat temu.

Otóż zoomerzy, prędzej byście zayebali fikołka w powietrzu niż przeszli dzisiaj Ace Venturę bez dostępu do internetu, do yt, do solucji, do poradników.

Czy wy wiecie co to znaczy całą ekipą na podwórku rozkminiać na kartce rozwiązanie jakiejś zagadki?
Czy wy wiecie co to znaczy iść całą ekspedycją na inne osiedle do jakiegoś starego nerda żeby zapytać go jak ułożyć totem i zapisywać to na kartce kvrwa papieru?
Czy wy wiecie co to znaczy prosić starszego brata, albo jakiegoś nerda z innej ekipy żeby wam przeszedł poyebaną misję w Comandos 2?
Czy wy wiecie co to znaczy całą ekipą przy jednym kompie grać w heroski 3?


Japyerdole, przecież jak ja robiłem kombosy w tony hawk 2 w salonie gier to mi za plecami kvrwa 10 osób chuchało w kark i patrzyło jak gram xD

Boże, przecież porównać tamten klimat gier, a dzisiejszy świat z jakimś dokupowaniem gówien za prawdziwy hajs, reklamami, abonamentami, platformami strimingowymi czy innymi chvjami to na waszym miejscu bym się chyba wolał zabić niż dorastać w takim świecie.

#gry #heheszki #gimbynieznajo
LezliNilsen - To jednak zasługuje na oddzielny wątek. W nawiązaniu do poziomu trudnoś...

źródło: ace

Pobierz
  • 67
@tegie jak gram w te stare gry to opcja replay albo quick save na emulatorze jest zbawienna xD

Serio co innego granie w te stare gry jak wychodziły a teraz po 30 latach xD
@LezliNilsen Ace Ventura, Karty, Różowa Pantera, THPS 2,3,4 - zabezpieczone na starym lapku, zawsze w wakacje wracam. Jeśli chodzi o samego thps2 to pamiętam jak gnałem do sklepu po gazetę chyba nazywała się 'mega gry ' czy coś takiego tam było demo. To demo to był cały mój świat gdzie dostępny był jeden etap Marsylia w trybie single session gdzie można było grać 2min chyba że się robiło długie combo na manualu.