Wpis z mikrobloga

Cześć. Czy wasze PS5 po odpakowaniu powierzchnie piano black miało idealną? Czy były na niej już jakieś mikro ryski jak po przejechaniu mikro fibrą?
Moja definitywnie była wcześniej rozpakowana bo są ślady odcisków palca na włączniku.
#ps5 jak zawsze media expert tnie w bola pomimo 2 telefonicznych zapewnień że pudełko nigdy nie było otwierane i nie jest to towar że zwrotu.
  • 14
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino szczerze? Jakbym odkrył że ktoś używał jakiekolwiek urządzenie (a tym bardziej konsolę) przede mną, to bym to zwrócił i kupił w innym sklepie. Teraz są powszechnie dostępne, więc to żaden problem.
  • Odpowiedz
@Lookazz ja niestety jestem biedakiem i przekonała mnie cena xD @vulcanitu o panie, ja bym pierwszy był na kurierke ale późno się obudziłem i w okolicy mimo rezerwacji wszystkie mi anulowali, a nie było opcji dostawy. A że mam bilety za grosze to stwierdziłem A HOJ PRZYGODO!!! A wyszło a choj...
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino: jak popatrzałem na szybko unboxing to kable powinny być spięte razem i np. ten z zasilania co wsadzasz wewnątrz schowany, a nie z zewnątrz. Zobacz sobie kilka unboxingów i porównaj do tego co zastałeś. Ale jednak ten piano black nie powinien być tak porysowany
  • Odpowiedz
@Nano22 kurde to chyba nie jest jednolite. Bo też oglądałem unboxing i na jednym kabel hdmi był zwinięty jednym drucikiem a na innym dwoma, i że kable spięte razem nie spotkałem na filmie. Dodatkowo występowały chyba dwa rodzaje "zwijek" - czarne i takie papierowe jak na zdjęciu wyżej
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino : Masakra jak ta konsola jest gównianie wykonana

A za używanie piano black powinien być proces w Hadze wobec producentów sprzętów

media expert tnie


Zero zdziwienia, mnie też kiedyś chcieli oszukać na 4k
  • Odpowiedz
@Beeercik plastikowego piano black* xD
Że się nimi porządnie nie zajmie UOKiK to szkoda, tak samo Euro rtv i wszystkie te stacjonarne elektro markety. Dzwoni się na infolinię i zawsze jest kulturka i zero mataczenia, a stacjonarnie to chcą cie opier***ić jak zwierzęta
  • Odpowiedz