Wpis z mikrobloga

Trochę #chwalosie ale kupiłem mieszkanie i się bardzo z tego cieszę :)
W tym tygodniu był oficjalny odbiór od dewelopera, bez żadnych poważnych usterek, jakieś drobnostki typu porysowany parapet, ale wszystko do ogarnięcia. Po nowym roku wchodzi ekipa i może na wielkanoc uda się już spędzić swięta w swoim bagnie.

Nie mam nawet jeszcze prądu, dopiero w czwartek złożyłem wniosek o założenie licznika, ale tak sobie przychodze tutaj i siedze po ciemku z herbatą w termosie i patrzę na białe ściany :) Nikt jeszcze w bloku się nie remontuje więc jest tu absolutna cisza i spokój - szkoda, że z biegiem czasu się to skończy xd
Fajne uczucie w końcu spełnić swoje największe marzenie żeby mieć w końcu coś swojego, 2 lata zbieraliśmy z żoną na wkład własny i ostatecznie dzisiaj możemy już nosić w kieszenie klucze do swojego mieszkania, a nie ciągle na wynajmie :)

Wasze zdrowie! :)

#nieruchomosci #mieszkanie #feels
seeksoul - Trochę #chwalosie ale kupiłem mieszkanie i się bardzo z tego cieszę :)
W t...

źródło: IMG_6763

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Wight: dzięki za wywód ale mi chodziło raczej o to, że marzenia sięgaja zwykle daleko np zwiedzić wszystkie kraje polecieć w kosmos, zostać prezydentem ( ͡° ͜ʖ ͡°) klitka w bloku to kwestia wzięcia kredytu czyli każdy w zasadzie może sobie na nią pozwolić.

Ps . Mam swój dom i nic w nim nie robię, nie jestem nienormalny żeby w piecu palić w xxi wieku w nowym
  • Odpowiedz
Może podpowiesz jak doszedłeś do swojego "bogactwa"


@ignore48: Bardzo chętnie. Wszystko co mam zawdzięczam przede wszystkim sobie, ale nie mogę też nie wpomnieć o tym że pomógł mi Bóg Wszechmogący Pan nasz Jezus Chrystus. Pan jednych przeznaczył do zbawienia innych do potępienia, widocznie ty należeszy do tej drugiej grupy i musisz brać kredyty od kupców pustynnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy ostatnio czytałeś biblię? Jeżeli w twoim
  • Odpowiedz
chlopcze ale ty wiesz o tym że caly zachód jedzie na kredytach?


@CybernetycznyMozgKorwina: Dlatego to biedna hołota.

A jesli tu mowa o dolarach to usa jest chyba światowym liderem kredytów


Jest też światowym liderem dodruku ( ͡° ͜ʖ ͡°) I już się z tego powodu zesrali, jakoś nie pamiętam żeby Chińska gospodarka sie posrała bo jakiś śmieszny bank sie zesrał i nagle cała gówno gospodarka zaczęła się
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: nie odśnieżasz i nie kosisz trawy? Zresztą dobrze mieć marzenia chociaż bardziej nazwał bym to cele do zrealizowana bardziej przyziemne. Spełniając te mniejsze łatwiej o pobudzenie ośrodka nagrody w mózgu.
  • Odpowiedz
@seeksoul: tu masz rację cisza się skończy, u nas #!$%@? dwa lata #!$%@? młotkami udarami i #!$%@? wi czym jeszcze. W każdym razie tak czy siak gratuluje własnego kwadratu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz