Wpis z mikrobloga

@rebelyell: Do dziś pamiętam mój "pierwszy raz" z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do apteki kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się
  • Odpowiedz
@sabatek: @rebelyell https://apteka4poryroku.pl/trzeba-miec-odwage-i-spelniac-marzenia/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Skąd pomysł, by w witrynie umieścić swoje wielkoformatowe zdjęcie?

- Kiedy kupiłam aptekę, okna w witrynie były niczym niezaklejone. Stwierdziłam, że jest to wspaniała okazja, by podzielić się z ludźmi ogromnym szczęściem, jakie mnie spotkało. Nie jestem i nie chcę być taka jak wszyscy. Wiem, że nie wyglądam jak stereotypowa farmaceutka. Co prawda, w pracy noszę aptekarski fartuch, ale pod
  • Odpowiedz
zawsze wszystko nie pasuje


@Abismo: A takie pytanie: Jak Rutkowski robi z siebie Rambo to też ci to pasuje, czy jednak wtedy trochę śmiesznie?
  • Odpowiedz
@rebelyell:

Nasi tu byli.

Dzień dobry. Wstąpiłem do apteki po prezerwatywy, ponieważ szedłem na randkę z dziewczyną którą poznałem w weekend w klubie, tylko nie wiedziałem o jakim smaku zabezpieczenie wybrać. Pani opowiadała z taką gracją o poszczególnych walorach smakowych że kolokwialnie mówiąc spuściłem się w spodnie i ostatecznie na randkę nie dotarłem.

Jutro znowu przyjdę. Bardzo polecam.
  • Odpowiedz