Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sangreal dlatego się skusiłem :d hotel 2900 zł, transport to będą bilety kolejowe, wyjdzie taniej niż JR Pass tym bardziej że nie będę raczej ruszał się poza Tokio
  • Odpowiedz
  • 0
@Sangreal: dobra, zmiana planów, jestem z Gdyni i dopiero teraz sprawdziłem że z Gdańska jest jeszcze taniej i krócej - z przesiadką w Amsterdamie za 2079 zł ;D dwa dni więcej w hotelu więc drożej nocleg wyjdzie, ale się opłaca stanowczo, bo jak sobie myślę o podróży do Warszawy, później samolot do Paryża, jeszcze do Osaki i dopiero do Tokio, co by wyszło pewnie ponad 30h to mi się nie widzi.
  • Odpowiedz
  • 0
Teraz znalazłem przez trivago i w ogóle dużo taniej wychodzi mimo że to pośrednik i rezerwacja jest na agoda.com. Ale był ten sam termin za 3300 zł a jest za 2674 zł. 15 nocy. Magia.
  • Odpowiedz
@tamagotchi Pozdrawiam z końcówki mojej wycieczki po Japonii (gdzieś na trasie Osaka-Tokyo)!

Sam kupiłem bilety z miesięcznym wyprzedzeniem o miesiąc w podobnych cenach (£400). Z tą różnicą że leciałem z Londynu chińskimi liniami lotniczymi z przesiadką w Szanghaju.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało!
  • Odpowiedz
  • 0
@Khalimowski a propos transportu wewnątrz Japonii to myślałem o karcie SUICA i doładowywaniu jej ale chyba lepiej kupować bilet na cały dzień na wszystkie linie za 1600 jenów. Jak myślisz?
  • Odpowiedz