Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku temu zdradziła mnie dziewczyna, byliśmy razem prawie 3 lata. Poznała bolca w pracy i ukrywała nasz związek. Od tamtej pory nie odzywaliśmy się, zero kontaktu, a dziś o dziwo napisała do mnie na messengerze, że zdaje sobie sprawę, że rozstaliśmy się w nie za fajnej sytuacji i czy miałbym ochotę się spotkać i wyjaśnić wszystko, żeby zamknąć rozdział itd. Z ciekawości wszedłem na jej instagrama i nie obserwuje już tamtego gacha, zdjęcia też usunęła, czyli im nie wyszło i sprawdza, czy dalej ma u mnie jakieś szanse xD i teraz tak: zastanawiam się czy kompletnie olać karyne, w ogóle nie odpisywać, czy może spotkać się z nią ze 2-3 razy,(może nawet zabrać gdzieś na kawę), zrobić jej nadzieję, może ewentualnie #seks ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nagle z dnia na dzień obrócić się na pięcie i całkowicie urwać kontakt? Która opcja waszym zdaniem będzie rozsądniejsza? Może macie jeszcze jakąś inną do zaproponowania od siebie mircy? #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
ogóle nie odpisywać, czy może spotkać się z nią ze 2-3 razy,(może nawet zabrać gdzieś na kawę), zrobić jej nadzieję, może ewentualnie #seks ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nagle z dnia na dzień obrócić się na pięcie i całkowicie urwać kontakt?


@mirko_anonim: kobiety kara się milczeniem a nie gierkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim Możesz spotkać się max raz. Tylko kawa, żaden seks. Może chcieć cię w coś wrobić bo sama szuka ratunku. Nie dawać żadnych nadziei. Wysłuchać, wyjaśnić lub naprostować. Ale opcja olać karynę chyba byłaby lepsza jeżeli ciągle gdzieś to przeżywasz i wracasz pamięcią do tych dobrych chwil, lub budzi to jakiekolwiek emocje. Także wyjaśnić w wiadomości, że nie ma do czego już wracać. Kulturalnie i bez niepotrzebnego odpowiadania na wiadomości niezwłocznie po
@mirko_anonim wybacza sie przedewszystkim dla samego siebie bo to w tobie zostaja negatywne emocje.
To ze jestes na kogos zly nie powoduje ze ten ktos to czuje.
Jesli masz ochote sie z nia spotkac i uwazasz ze milo spedzisz czas to czemu nie. Co nie znaczy ze masz do niej wracac. Teoretycznie w ten sposob dajesz jej nauczke nawet nie majac takich intencji bo chyba bardziej ja zaboli to ze dojrzaly emocjonalnie
@mirko_anonim umów się na jakieś spotkanie. Nie przychodź tam, ale wynajmij jakiegoś gościa i niech tam do niej podejdzie i powie, że jest Marcin i że chcę się ostro dzisiaj z nią zabawić
@mirko_anonim: Może została zalana i szuka sponsora?
Kaszijad po 6 miesiącach będzie prawnie uznany za Twój i już się za ch*ja bata nie wykręcisz od alimentów do us*niej śmierci (czyli pełnoletności i końca edukacji bombelka).
@mirko_anonim: Ja bym to zrobił w stylu ze starego podrywaja, czyli zerżnął a przed wyjściem garść drobnych w twarz xD Ale jak czytam z jakim rozrzewnieniem to piszesz, to ona ziewnie a ty natychmiast będziesz gotów. No i tak karuzela #!$%@? będzie się przenosić dalej. xD
Anonim (nie OP): 3 lata razem i Cię #!$%@?ła z pracusiem ?

Masz Ty godność człowieka ?

Odpisz jej prosto z mostu że jest #!$%@?ą, zwykłym latawcem.

Ale i zapytaj : Czego Ty chcesz ?

Chcesz się mścić...

Zemsta nie smakuje a wręcz Ci zaszkodzi bo się dopuścisz wymierzonego komuś zła.
Nigdy nie zniżaj się do poziomu kogoś kto tym poziomem Cię zranił/skrzywdził.
Bo...
Bo spłynie to po niej jak po