Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku temu zdradziła mnie dziewczyna, byliśmy razem prawie 3 lata. Poznała bolca w pracy i ukrywała nasz związek. Od tamtej pory nie odzywaliśmy się, zero kontaktu, a dziś o dziwo napisała do mnie na messengerze, że zdaje sobie sprawę, że rozstaliśmy się w nie za fajnej sytuacji i czy miałbym ochotę się spotkać i wyjaśnić wszystko, żeby zamknąć rozdział itd. Z ciekawości wszedłem na jej instagrama i nie obserwuje już tamtego gacha, zdjęcia też usunęła, czyli im nie wyszło i sprawdza, czy dalej ma u mnie jakieś szanse xD i teraz tak: zastanawiam się czy kompletnie olać karyne, w ogóle nie odpisywać, czy może spotkać się z nią ze 2-3 razy,(może nawet zabrać gdzieś na kawę), zrobić jej nadzieję, może ewentualnie #seks ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nagle z dnia na dzień obrócić się na pięcie i całkowicie urwać kontakt? Która opcja waszym zdaniem będzie rozsądniejsza? Może macie jeszcze jakąś inną do zaproponowania od siebie mircy? #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): >wyjaśnić wszystko

@mirko_anonim: "Nie ma co gadać, po co udawać że jeszcze coś nas łączy"

Jeśli jest tak jak piszesz to już nie macie czego wyjaśniać, natomiast dobrze diagnozujesz, że nie wyszła jej opcja i następuje badanie gruntu pod ewentualną próbę powrotu.

i nagle z dnia na dzień obrócić się na pięcie


Nie dasz rady. Wrócą emocje, wspomnienia, seks będzie jak dawniej, znów się zauroczysz. Znikąd nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: Osobiście miałem podobną sytuację i po prostu olałem jej wiadomości, nawet ich nie odczytywałem. #!$%@? w takie szony miras. I nawet nie próbuj wracać do niej tylko na jedną akcje, bo przez takie szlaufy sobie jeszcze problemów narobisz i będziesz tego żałował.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > napisała do mnie na messengerze, że zdaje sobie sprawę, że rozstaliśmy się w nie za fajnej sytuacji i czy miałbym ochotę się spotkać i wyjaśnić wszystko, żeby zamknąć rozdział itd.

Która opcja waszym zdaniem będzie rozsądniejsza?

Odpisać, że nie jesteś zainteresowany.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie słuchaj wykopków żeby olać sprawę.
Jak umiesz dobrze grać to najbardziej zabolało by ją to jakbyś potraktował ją jak urwę do ulżenia.

Czyli zrób tak żeby doprowadzić do stosunku, a po wszystkim powiedz "dzięki, musiałem gdzieś się spuścić" i urwij kontakt xD

W pewnych sytuacjach baby boli najbardziej obojętność, czyli, np. w sytuacji jak zdradziła i nie widziałaby w tobie żadnych emocji tylko powiedziałbyś chłodne "pakuj się,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Opie, szanuj się i pogoń ją w #!$%@?. Tylko miałaby satysfakcję że ty w tym czasie ciągle do niej wzdychałeś, a koleżankom i tak by potem rozpowiadała że to ty błagałeś na kolanach a potem cię kopnęła w kiszkę.
  • Odpowiedz
się w nie za fajnej sytuacji i czy miałbym ochotę się spotkać i wyjaśnić wszystko, żeby zamknąć rozdział itd. Z ciekawości wszedłem na jej instagrama i nie obserwuje już tamtego gacha, zdjęcia też usunęła, czyli im nie wyszło i sprawdza, czy dalej ma u mnie jakieś szanse xD i teraz tak: zastanawiam się czy kompletnie olać karyne, w ogóle nie odpisywać, czy może spotkać się z nią ze 2-3 razy,(może nawet zabrać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie rób tego, tak jak @moll napisała, będziesz chciał wydymać a nie daj Bóg coś Ci strzeli do głowy i zamiast ons zaczniesz się z nią spotkać i nawet nie będziesz wiedział kiedy znowu Ci dorobi rogi.

Przede wszystkim nie myśl fiutem. To najgorszy doradca dla faceta ever
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Olej sprawę. Mimo, że miło by było oddać pięknym za nadobne to nie masz, żadnej gwarancji, że jak odpiszesz to się potoczy zgodnie z Twoim planem. Równie dobrze, samym odezwaniem się, dasz jej satysfakcję i samoprzeświadczenie, że może robić co chce, jak chce i z kim chce a Ty znowu zostaniesz na lodzie z tą świadomością. Zalecałbym albo się nie odzywać albo odezwać się raz z tekstem, że wszystko Ci
  • Odpowiedz
spotkać i wyjaśnić wszystko, żeby zamknąć rozdział itd.


@mirko_anonim: tylko pytanie co ona chce wyjaśniać xD
realnie rzeczywiscie najlepiej po prostu nie odpisywać, nie ma sie co babrać w wątpliwych relacjach
są jakieś sytuacje w których można to rozważyć (np. długie związki zakończone pokojowo) ale ta raczej do nich nie należy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: satysfakcja z zemsty jest karą dla samego siebie - znaczy, że nie zamknąłeś rozdziału, zapomnienie jest wygraną, ponieważ pokazuje, że jesteś już w nowym rozdziale swojego życia
  • Odpowiedz
@moll: Być może, nie oceniam. W każdym razie nie wyobrażam sobie być mściwym wobec osoby, z którą byłem 3 lata. Jakby rozumiem, że OP został skrzywdzony i typiara nie zasługuje na głaskanie po główce, ale jednak przez te 3 lata była dla niego ważna, dawała mu mnóstwo pozytywnych emocji. Krzyż na drogę, nie wyszło to niech #!$%@?, ale nie chciałbym tracić czasu na taką zemstę.
  • Odpowiedz