Wpis z mikrobloga

Myślę, że będę startował Boneshatterem. I teraz pytanie - slayer czy juggernaut? Nastawiam się bardziej na robienie mapek i ultimatum, niż jakiś uberów itd.
#pathofexile
  • 14
  • Odpowiedz
Wolę jugga. W sumie jest to jeden z moich ulubionych setupow. Wszystko można zawszę potem pozmieniać:) jak się okaże, że nie pykł jugg. Dwie ligi temu miałem naprawdę przyzwoitego jugga na ssf. Dużo rzeczy w tym gemy znalezione w heist. Reszta wycraftowana za loot z map. Mnie tak od kilku lig bierze chęć na jakiś zombie setup:)
  • Odpowiedz
@marv0oo: Be carn - be slayer. Slayer ma lepszy o dużo start, ale za to w end jest gorszy. Jugg może o dużo więcej przytankować, ale slayer jest w stanie też bez problemu przytankowac meteor na uberze, więc po co być bardziej tanky? Wszystko zależy jak ogarniasz mechaniki gry. Jugg wybacza wszystko, ale zawsze coś kosztem czegoś. Na jugg też trzeba poświęcić więcej czasu i currency, żeby wyskalować dmg na poziomie
  • Odpowiedz
@marv0oo: Aha, bym zapomniał kwestie dps. Jugg ma większy, bo ma większy attack speed i przekłada się to na szybsze nabijanie trauma stacków. Z większymi defensywkami u Jugga możesz utrzymać więcej trauma stackow, a im więcej stacków tym większy dps. W końcowym wyniku wychodzi większy dps u jagga. To by było na tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marv0oo: Ludzie sprawdzają pobem, a nie biorą pod uwagę, że nalicza traume 300+ po dodaniu samego divergent. Przy 80 padasz w ułamek sekundy. Po usunięciu spada mi sustainable trauma z 380 na 80 i dps z 90m na 9m. Na uber sirusie nawet nie dobiłem więcej stacków niż 60 xD
Na Twoim miejscu postawiłbym na pewniejszego slayera od carna, ma wszystko czego potrzebujesz. 100k EHP, #!$%@? duzy life leech i 5-15m
  • Odpowiedz
@Dejwor: Może byc w dps bez różnicy, a jugg będzie bardziej tankowaty tak czyt siak. Ja będe slayerem, bo mi się nim lepiej gra, a i tak zrobie nim cały content.
  • Odpowiedz
@Dejwor: Zdecydowanie wybieraj slayera, dosłownie nie widzę argumentu, aby na tej lidze wybierać jugga, masz lepszy scaling aoe, leech do tego ładnie się możesz zsyenergizować z nowymi ascendancy. Jugg obecnie nie ma jak się skalować na endgame bez divergent boneshattera, a i tak slayer mógł zrobić dosłownie to samo z tainted pactem.
Co do poradnika wybierz ten od Carna, pamiętaj, aby w hełmie mieć physical damage reduction %, oraz elemental mitigation
  • Odpowiedz
@marv0oo: Zależy w co celować, jeżeli chcesz robić szybko tainted pact to dobrym wyborem, mogą byc tincture (hits always poison). W innym wypadku jak chcemy ładnie się skalować, to całkiem dobry jest warlock i użycie Penance, a to pozwoli się skalować bardzo dobrze, a ostatnim i być może najstabilniejszą opcją jest trzecie ascendancy pod charmy, jednakże na early game bym tego nie polecał
  • Odpowiedz