Wpis z mikrobloga

#tinder Tak mniej więcej wyglada u mnie platunium 140 par w 2 tygodnie z czego napisałem do 20 i trzy odpisały ostatni raz dałem sie namówić na to scierwo a kumpel mówił kup zobaczysz,ze będzie spoko tylko ten kretyn cieszy sie,ze para mu wleci a ja chce cos pobzykać albo chociaż poznać te puste lalki bo inaczej ich nazwać nie można… jak u was to wyglada?
Brylant29 - #tinder Tak mniej więcej wyglada u mnie platunium 140 par w 2 tygodnie z ...

źródło: 7C07D6B7-04C0-4DD2-81D3-1CF348FD9763

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Brylant29: i co to platinum robi ponad to co gold? W ogóle wkurza mnie ten tinder, człowiek sobie nawet kupi tego golda, to nie, #!$%@?, dalej bedą go spamować reklamami tego durnego platinym. Swoją drogą, jak masz platinum, to nie pojawią się tam jakieś reklamy, #!$%@? nie wiem, palladium? xD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka żeby tam jeszcze było z tym przecinkiem jak napisałeś, a gość pisze jak ameba wszystko jednym ciągiem i nie rozumie, że każdą bardziej ogarniętą laskę to odrzuci na wstępie. Zresztą po tym screenie obstawiam, że te rozmowy to schemat z rzuceniem komplementu i pytaniem jak leci, a po odpowiedzi od razu propozycja kolacji.
  • Odpowiedz
@goodbadbye: jak tak można pisać? Już nawet nie mówię o tej figurze, ale jakaś interpunkcja w zdaniu, błagam. Problem oczywiście jest w otoczeniu, pamiętajcie. #!$%@? księżniczki, nie chcą się roochać xD
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel:

koło 20 par w miesiąc 3/4 nie odpisuje reszta monosylabowce


Mam podobne doświadczenia, jak jesteś przeciętny to możesz stawać na głowie wymyślając otwieracze, próbując pociągnąć ciekawie rozmowę, próbując zrobić jakieś interesujące fotki, a efekt zawsze ten sam :P
  • Odpowiedz