Wpis z mikrobloga

#tinder Tak mniej więcej wyglada u mnie platunium 140 par w 2 tygodnie z czego napisałem do 20 i trzy odpisały ostatni raz dałem sie namówić na to scierwo a kumpel mówił kup zobaczysz,ze będzie spoko tylko ten kretyn cieszy sie,ze para mu wleci a ja chce cos pobzykać albo chociaż poznać te puste lalki bo inaczej ich nazwać nie można… jak u was to wyglada?
Brylant29 - #tinder Tak mniej więcej wyglada u mnie platunium 140 par w 2 tygodnie z ...

źródło: 7C07D6B7-04C0-4DD2-81D3-1CF348FD9763

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
niestety ale od dawna wszystkie te laski sa przesycone facetami,przesycone zwykłością,często nawet maja w opisie komunikat - nie pytaj co u mnie i jak mi mija dzień - tak wiec najlepiej gdybys od razu stawał na głowie i proponował wycieczkę do Zanzibaru xD
  • Odpowiedz
@goodbadbye: taa jakby zachowana była interpunkcja to na pewno od razu by mu odpisała...
Ja też najczęściej zagaduje w stylu 'jak mija dzień?' i w 50 % przypadkach jestem zghostowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OdcienZieleni: dobra ale to nie ich wina ,że dostają setki takich samych wiadomości...
Cały problem aplikacji randkowych polega na tym ,że jest duża nierównowaga między liczba facetow a liczba kobiet- wszystko inne to już tego konsekwencje
  • Odpowiedz
No a parę dni temu było na tagu wielkie zdziwienie, że teksty typu ty kryminalistko działają XD Mam nadzieję, że ci, którzy nie rozumieli dlaczego już to widzą.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Mam podobne obserwacje. Widać to zwłaszcza po tym gdy wracasz na portal po jakimś tam czasie i zostajesz nowym użytkownikiem. Algorytm wrzuci ci parę dziewczyn 10/10 w skali stooleya na zachętę. Tak żeby cię zachęcić do przeglądania.
  • Odpowiedz
Ja też najczęściej zagaduje w stylu 'jak mija dzień?' i w 50 % przypadkach jestem zghostowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maxior99: ty wiesz ile pytań "jak mija dzień?" taka typiara dostaje? Jakby ci 100 typiar pisało "hej co tam?" to po 20 razie już byś odpuścił z odpisywaniem od lasek typu kopiuj-wklej xD
  • Odpowiedz
@niochland: to prawda ale bądźmy też szczerzy - nie zawsze jest się o co zaczepić...
Poza tym na koniec dnia to i tak nie zmienia chorej sytuacji w której na 1 kobietę rywalizujesz z setka innych facetow I każdy z nich próbuje pajacowac żeby wyróżnić się z tłumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby aplikacja randkowa choć trochę odzyskała swoją funkcjonalność powinien być limit par np. jak masz
  • Odpowiedz
nie zawsze jest się o co zaczepić...


@Maxior99: jak nie masz się o co zaczepić to nie dajesz lajka, proste
Bo jak nie ma się o co zaczepić już na starcie to nie będzie się o co zaczepić później. Nie wiem dlaczego w ogóle ktoś daje atencje takim laskom kopiuj-wklejkom. Po chvj z nimi rozmawiać skoro nawet nie chcą rozmawiać? Sami sobie to robicie na portalach randkowych
  • Odpowiedz
@niochland: rynek jest jaki jest
Trzeba iść na ilość licząc na cud ,że się uda...
Pozycja faceta na rynku matrymonialnym - o ile nie jest Chadem- jest słaba I trzeba schować dumę do kieszeni ...
  • Odpowiedz
@Brylant29 postaw się w sytuacji kobiety, gdybym dostał taką wiadomość to bym od razu ją #!$%@?ł. Piszę do niej 100 różnych facetów, musisz napisać coś takiego, aby twoja wiadomość przyciągała uwagę, a nie od razu odrzucała Cię na starcie…
  • Odpowiedz
gdybym dostał taką wiadomość to bym od razu ją #!$%@?ł.


@niegrzecznybobas: jakbym ja dostał wiadomość od jakiejkolwiek to bym ją wydrukował, dopisał datę, oprawił w ramkę i powiesił na ścianie. Nie jesteśmy tacy sami.
  • Odpowiedz