Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #flipperzy

Wołam plusujących ten wpis

Jutro tj 8.12.23 na 13:00 jest umówiony notariusz. Cena zakupu 275k. W planach jest dokończenie rozpoczętego remontu. Ekipa budowlana była na miejscu dziś na oględzinach i od poniedziałku 11.12.23 mają starować. Kwota za która będę chciał je wystawić na początku stycznia to 330-340k, zależnie od tego co będzie w takim metrażu na rynku oraz ile wyniosą wszystkie koszta.

W związku z powyższym proponuję swój pierwszy autorski tag #goleniekredyciarza - proszę dodawać do obserwowanych/czarnolistowania. Updejty będę starał się robić na bieżąco. Wszystkie sugestie mile widziane, komentarze mających ból dupy również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zulf - #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #flipperzy 

Wołam plusującyc...

źródło: yaKuwPbc1sDdOEhLaqNzgA3f0ULqeXgS

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Zulf: Ale dlaczego to "golenie kredyciarzy" ? Przecież to zwykły handel jest... Kupujesz tanio, sprzedajesz drożej = profit. Każdy może to zrobić, nie potrzeba do tego żadnych specjalnych uprawnień.
  • Odpowiedz
@Zulf: Ja nadal nie widzę w tym nic nadzwyczajnego..... Ani ty jakiś specjalnie sprytny nie jesteś, ani ktoś, kto bierze kreche na mieszkanie specjalnie ułomny......
  • Odpowiedz
  • 2
@BurzaGrzybStrusJaja ludzie sa glupi i kupuja oczami. Na koniec 2021 sprzedawalem 60m2, wystawilem za 305 bez mebli po remoncie z sama kuchnia, wisialo miesiac i nikt sie nie odezwal. Zamowilem jakies lozka, szafki nocne, obrazki i reszte bzdur typu reczniki, dywaniki za 5k, tak ze wygladalo na zdjeciach bardzo ladnie. Wystawione zostalo za 345 i poszlo po paru dniach za 337.
  • Odpowiedz
@Zulf: Jeśli to ma być plan, #!$%@? sprytny, żeby uzmysłowić coś ludziom to imho bezsensowny. Wszyscy to wiedzą a ty nie odkryłeś niczego nadzwyczajnego. Jeśli ty myślisz, ze ludzie kupują te klity, bo nie zdają sobie sprawy, ze są ruchani to się grubo mylisz. Ani nie są specjalnie ruchani ani specjalnie też tej świadomości nie mają. Po prostu, jedni kupują taniej i sprzedają drożej a inni tylko kupują to co akurat
  • Odpowiedz
  • 1
@Kouros Jak zaplacili mi za meble z jyska 30k za ktore dalem 5k to jak ich nazwac? Ale jak tego nie zrozumiales od razu, to nie wiem czy jest sens sie wdawac w dalsza polemike
  • Odpowiedz
@Zulf ile już flipów zrobiłeś?
Jak oceniasz sensowność zakupu danego mieszkania by mieć jakąś tam pewność że na nim zarobisz?
Ile na flipie jesteś w stanie zarobić na czysto?
  • Odpowiedz