Wpis z mikrobloga

@dizzydom: raczej nie bralbym tcl. Może i dźwięk fajny ale bardzo długo się włącza, głośność na 1 już jest za głośno jak ktoś śpi za ścianą, menu strasznie ciężkie i brak wsparcia.
  • Odpowiedz
  • 0
@__-- a czy tylne głośniki robią robotę?
Jest samsung hw-q 800c, ma 5 zamiast 9 kanałów i jest bez tylnych glosnikow.

Nie wiem czy warto dokładać 2000 dla tych glosnikow
  • Odpowiedz
@Nudel1306: @__-- trzymajcie mnie, OP pyta o SOUNDBAR. Zaraz przy pytaniu o samochód dostanie propozycję akumulatorowej kosiarki elektrycznej ewentualnie plastikowego shakera bo ma mniejszy ślad węglowy. Walnijcie się w czerep zamiast odpisywać na czyjeś pytanie swoją opinią/potrzebami, które totalnie wykluczają się z zadanym pytaniem.
  • Odpowiedz
@__--: Przepraszam, nie mam pojęcia dlaczego ale wypok wyświetlił mi tylko Twoją jedną wiadomość zaczynającą się od

nie wiem.

Na całe szczęście na smartfonach działa jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eshirael: Wiesz... Czerep, czerepem. Słyszałem nie jeden soundbar i tylko sugeruje, że za wspomnianą w pytaniu cenę można kupić przyzwoite monitory aktywne, które zagrają o niebo lepiej. Po drugie. Pytanie dotyczy ogólnie dźwięku więc nie wyklucza się tak jak to wspomniałeś w odpowiedzi, a to że mało jest na rynku soundbarów w tej cenie, które grają dobrze to zwyczajna oczywistość. Fizyki nie oszukasz. Mała popierdółka nawet z tysiącem 2 calowych membran
  • Odpowiedz