Wpis z mikrobloga

Wytłumacz mi jak to jest możliwe żeby element przyrody degradował przyrodę.


@szybki_zuk: normalnie, nigdy o tym nie słyszałeś? Człowiek jest niewątpliwie elementem przyrody, co nie?
A jeśli chodzi o bardziej prymitywne formy życia - o takiej np. szarańczy też nie słyszałeś?
  • Odpowiedz
@SzyszQ: W sumie trochę smutny obrazek. Rosło sobie drzewo od dziesięcioleci i nagle przyszedł jakiś #!$%@? bóbr, który postanowił je powalić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MajsterOfWihajster to ma się zawalić w odpowiednią stronę, zapewne do jakiegoś strumyka , później zacznie się odgryzanie gałęzi i układanie w odpowiednim miejscu żeby zbudować tamę i zalewać większe obszary wodą po to aby miały siedlisko.
  • Odpowiedz
podobnie i u mnie już są plagą. Ale wiesz, jeden z drugim udają wykształconych i oglądają bobry jedynie na obrazkach i będą wypisywać głupoty na portalu ze śmiesznymi obrazkami.


@dzidek_nowak: Ale ja mam bobra przed domem w rowie melioracyjnym, status rolnika i sobie regularnie rozliczam szkody z ich obecności na mojej łące. Nie powoduje to że chcę jego odstrzału bo wiem że jest więcej pozytywnych niż negatywnych konsekwencji jego obecności ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@SzyszQ u mnie w okolicy kiedys bobry ścięły drzewo i spadło na linie. Dobrze że się boją ludzi bo piwnice by pozalewały a mieszkańcy szliby z widłami na bobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzyszQ: myślę że to odpowiedź na filozoficzne pytanie: "Czy drzewo upadające w lesie wydaje dźwięk, jeżeli nikt nie słuch" - otóż zawsze jakiś bóbr słucha
  • Odpowiedz