Wpis z mikrobloga

Składał ktoś wniosek o BK2 do Santandera? Ten bank wydaje mi się spoko m.in. z uwagi na brak karencji (kupuję mieszkanie z rynku pierwotnego). Dodatkowo brak prowizji, jeśli skorzysta się z ich ubezpieczenia na życie (Spokojna Hipoteka) i obniżenie marży w przypadku wybrania dodatkowych opcji (konto osobiste, karta kredytowa, ubezpieczenia nieruchomości Locum comfort). Kojarzycie, czy bank podwyższy marże jeśli klient zrezygnuje z tych opcji?
#santander #bk2 #kredythipoteczny #kredyt2procent #nieruchomosci
  • 15
  • Odpowiedz
@farmac: ja składałem w piątek mimo zdolności od razu odrzucili wniosek, gdzieś mi się rzuciło w oczy że podobno odrzucają "singli" od razu z góry, ale czy to prawda czy nie to nie mam pojęcia. Może stwierdzili po prostu że mnie nie stać.
  • Odpowiedz
@farmac Znam ten wątek, ale nie ma tam żadnych sensownych informacji, nie wiem jak to działa, kiedy i jak można o to wnioskować. Składam m.in. do nich wniosek o zwykły kredyt, nie bk2%
  • Odpowiedz
@farmac: dlatego mówię że może po prostu uwalili bo stwierdzili że mnie jednak nie stać. Ja o 20:00 złożyłem wniosek z doradcą o 21 była weryfikacja w biku, a na drugi dzień uwalili. Jak przeszedłeś tą wstępną weryfikację to raczej na luzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia.
  • Odpowiedz
@arizona_kk: w biku mam scoring powyżej 80, zdolność z kalkulatorów tak wychodziła o 100 tyś więcej niż potrzebowałem. Moje jedyne zobowiązanie to autko w VW (leasing konsumencki) może to ich odstraszyło, ale zdolność liczona i tak była z tym zobowiązaniem oczywiście.

@kamil_snk tak to był ten "przedwniosek" w którym sprawdzają czy w ogóle mi pozwolą złożyć prawdziwy wniosek :D (sprawdzali od razu bika wtedy)
  • Odpowiedz
Składał ktoś wniosek o BK2 do Santandera?


@farmac: Tak, składałem już kilkanaście wniosków do tego banku. Dostępne są oferty bez kosztów początkowych w przypadku skorzystania z ubezpieczenia na życie. Dodatkowe produkty obniżają oprocentowanie i może być ono niższe niż w konkurencyjnych bankach. Dużym wyróżnikiem banku jest możliwość uzyskania kredytu bez karencji. Jest to bardzo istotne na rynku pierwotnym i w takich przypadkach zdecydowanie ten bank będzie tym najtańszym.

gdzieś mi się
  • Odpowiedz