Wpis z mikrobloga

@Krystyna86: xD
@AndyMendy dzięki, to będzie wątek złoto, zapisuje

@borsuk123 @Scorpio412 PPBIT i grupka testowania oprogramowania z jakiegoś powodu ostatni kwartał +/- zrównały się poziomem. Straszenie sie nawzajem brakiem pracy, perspektywą zastąpienia przez AI i tak dalej. Ja to osobiście robie w crowdtestingu, to będzie ciężko zastąpić, bo ostatecznie end user to zawsze będzie end user XD

Ale to nie wina adminow grupy, po prostu.. taki mamy ostatnio klimat
@borsuk123: Ja chyba najbardziej nie cierpię tych psedu "PRO testerów" tj. gwiazdki konferencji czy innych gówno podkastów, którzy w każdym poście pod zadanym pytaniem muszą #!$%@?ć swoim wielkim ego i sarkazmem w każdej odpowiedzi myślac, że są Bóg wie kim XD
@Kermii: Jest kilka gwiazd, co stara się zbudować "markę osobistą", szkoda, że nie idzie za tym zakres umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@borsuk123 Takie 7-8 lat temu, grupa na FB była mega spoko. Ludzie wrzucali oferty pracy "do siebie", odpowiedzi na pytania były fajne i klarowne (teraz jak ktoś zapyta o podstawy automatyzacji, to każdy 'wymiatacz' musi odpisać tak, żeby junior nic nie zrozumiał). Można było na
Ja chyba najbardziej nie cierpię tych psedu "PRO testerów"

Jest kilka gwiazd, co stara się zbudować "markę osobistą", szkoda, że nie idzie za tym zakres umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@diarrhoea @Kermii: a to pewnie byscie mnie nie polubili xDD

tak szczerze teraz to takie występowanie w konfach to świetna opcja na wyroznienie sie z tlumu: kazdy ma kilka lat expa, każdy +/- ma podobne doswiadczenie (i
@Rabusek Ale ja nic nie mam do samego działania w tym obszarze :) Konferencje to świetna opcja pod kątem networkingu, ludzie którzy mają ciekawe prelekcje (czy jak to nazwac) mogą rzucić zupełnie nowe światło na sytuację projektowa czy kierunek własnego rozwoju.
Chodzi mi tutaj głównie o to, że wśród wielu osób poszło to w złym kierunku. Nazwiskami rzucać nie będę, ale cześć ludzi może się domyślać o kim mowie. Jak widzę kogoś,
cześć ludzi może się domyślać o kim mowie. Jak widzę kogoś, kto siedzi w branży 15 lat, jest rozpoznawalny, robił szkolenia, konferencje itd. To w mojej ocenie powinien na grupach udzielać się merytorycznie i ze zrozumieniem, że juniorzy nie mają pewnej wiedzy.


@diarrhoea: aż za bardzo xD
@Rabusek: Akurat dość dużo udzielasz się na naszym tagu i z wpisów nie widzę żebyś miał testerskiego kija w dupie + pomogłeś mi kiedyś na uTest więc dla mnie jesteś git i nie osądzałbym, że kogoś nie polubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikogo nie potępiam za robienie "czegoś więcej" w postaci prowadzenia bloga, kursów, prelekcji czy mentoringu. To są jak najbardziej w porządku rzeczy i w mojej