Wpis z mikrobloga

"Kurła, ale bym sobie poszedł do pracy takiej fizycznej, w zimnie, brudzie, smrodzie, z ciągłym mobbingiem, łamaniem praw pracownika, współpracownikami zboczeńcami na granicy upośledzenia i wypłatą pozwalającą jedynie na wegetację. Ehhh, mogłem iść do tej zawodówki zamiast tracić tyle lat na studiach dziennych, imprezowaniu i korzystaniu z młodości."

#rozwojosobistyznormikami #justwykopthings #praca #pracbaza #heheszki
LajfIsBjutiful - "Kurła, ale bym sobie poszedł do pracy takiej fizycznej, w zimnie, b...

źródło: 02791678d39e6a437ca6ca09371bf2d2

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: przecież teraz fizyczni typu elektryk, hydraulik, wykończeniowiec itp robią gigahajs o którym korposzczury mogą pomarzyć
Oczywiście jest to okupione swoimi wadami, ale pod względem hajsu jest bardzo dobrze. Nie masz też nad sobą kilku przełożonych
  • Odpowiedz
przecież teraz fizyczni typu elektryk, hydraulik, wykończeniowiec itp robią gigahajs o którym korposzczury mogą pomarzyć


@paw4da: xDDDD

"GIGAHAJS" - za samozniszczenie organizmu, ciała, pracę w ciężkich warunkach, brak rozwoju i zdebilnienie coraz większe z roku na rok :D

Tyś synku gigahajs widział :D Dla dziecka na studiach 4-8k może robi wrażenie, ale w dorosłym życiu to niestety dalej biedota w oczach poważnych ludzi :)

ps. czekaj, właśnie mój glazurnik podjechał Panamerą
bojackHorsemanPatataj - > przecież teraz fizyczni typu elektryk, hydraulik, wykończen...

źródło: haha

Pobierz
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: chwilowo zamieniłem branżę z biurowej na fizyczną (bez szefa nad głową) i muszę przyznać, że choć nie raz bluzgami na to co mam do zrobienia i mówię sobie, że nigdy więcej i wracam do ciepłego, to z drugiej strony zauważam znaczną poprawę samopoczucia, dużo więcej testosteronu, mniej stresu, więcej optymizmu, na treningi chodzę z przyjemnością, a nie jak wczesniej gdzie musiałem zmuszać się do każdego wyjścia z nory. Poprawiła mi
  • Odpowiedz
"GIGAHAJS" - za samozniszczenie organizmu, ciała, pracę w ciężkich warunkach, brak rozwoju i zdebilnienie coraz większe z roku na rok :D


@bojackHorsemanPatataj: to to co pisałem dzisiaj w wątku @BlackpillRAW o ochroniarzach. Tez mi sie chwalili ile to nie zarabaiają, każdy z najnowszym modelem smartfona. Szkoda tylko, ze kolesie siedzieli na 2-3 obiektach, spali na karimatach gdzieś w kiblach, żeby nikt przychodzący przypadkiem nocą do firmy ich nie złapał na spaniu,
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua

>"GIGAHAJS" - za samozniszczenie organizmu, ciała, pracę w ciężkich warunkach, brak rozwoju i zdebilnienie coraz większe z roku na rok :D


@bojackHorsemanPatataj: to to co pisałem dzisiaj w wątku @BlackpillRAW o ochroniarzach. Tez mi sie chwalili ile to nie zarabaiają, każdy z najnowszym modelem smartfona. Szkoda tylko, ze kolesie siedzieli na 2-3 obiektach, spali na karimatach gdzieś w kiblach, żeby nikt przychodzący przypadkiem nocą do firmy ich nie złapał na
  • Odpowiedz
@cyconiusz A ja odwrotnie. Od miesiąca pracuje zdalnie i wreszcie odżyłem. Od łóżka do miejsca pracy mam 2 metry więc oszczędzam 2h dziennie na dojazdy. W tej pracy pracuje trzeci miesiąc. Najpierw stacjonarnie żeby się wdrożyć. I jeszcze w korpo biuro to ujdzie jeśli chodzi o komfort pracy. Nie umywa się to do zdalnej co prawda ale moja poprzednia praca to była gehenna.

Pracowałem w biurze januszexu gdzie musiałem użerać się z
  • Odpowiedz
Ludzie, dla których poza pieniędzmi nie widzą niczego innego a paradoksalnie nie będą ich mieli nigdy dużo, bo robole jedyne czego mogą się dorobić to garba i chorób zawodowych.


@bojackHorsemanPatataj: to jak jeden emeryt siedzacy na ochronce na moim osiedlu. Jakis czas go nie widzialem i jak mnie zagadal to sie go pytam czy moze na jakies wakacje dluzsze wyjechal. Dostal zawalu od siedzenia po 250h w miesiacu na ochronie xD
  • Odpowiedz
zarabiać rękoma innych


@bojackHorsemanPatataj:

przy okazji pytam, bo znów zapomnę, a miałem już wcześniej spytać:

1) zdarza Ci się "delegować" zadania? Np. bierzesz typka przykładowo z Indii, żeby Ci odwalał część roboty programisty za niewielką monetę, a ty albo robisz coś poważniejszego/uczysz się, czy też nic nie robisz, siedząc na wajkopie, odpoczywając, spędzając czas z kobietą, rodziną, znajomymi, etc.?

2) korzystasz w robocie z chata GPT czy w ogóle z AI,
  • Odpowiedz
@spiegelglas: 1. nie. Szczerze to nigdy nie spotkałem się z tym żeby ktoś tak robił i/lub nie znam nikogo kto tak robił. Generalnie nie da się tak zrobić, bo chłop musiałby być w 100% wdrożony w projekt tak jak ja, chodzić na spotkania, analizować wymagania, musiałby mieć wszystkie dostępy, albo musiałbym mu to wszystko wykładać, a na koniec sprawdzać jego robotę. Fikcja kompletna. Naklepanie kodu to jest często maks. 10-30% całej
  • Odpowiedz