Wpis z mikrobloga

Tu nie chodzi o to co powiedzą i co pomyślą, tylko o to jak Polska jest postrzegana na arenie międzynarodowej. Nie dziw się później że porównują nas do rosyjskiej dziczy.


@El_Pollo: a gdzie nas tak porównują? Po prostu masz kompleksy i się boisz co jakiś Anglik albo Niemiec w barze przy piwie myśli o Polakach. A ja mam to w dupie i poletzam też innym
tylko o to jak Polska jest postrzegana na arenie międzynarodowej. Nie dziw się później że porównują nas do rosyjskiej dziczy.


@El_Pollo: a jak ma byc postrzegrany kraj ktory po raz kolejny wybiera sobie wladze ktora robi dobrze wszystkim tylko nie polakom? xD narod ktory za przyslowiowe paciorki w postaci milego twitta kogos z zzagranicy gotowy jest zostac kolonia i pracowac na pana z usmiechem na ustach.
Zachod juz takich przerabial w
@El_Pollo: niestety już się z nas śmieją za akcje z gaśnicą, na instagramie widziałem już nagranie u Reuters-a i CNN a przescrollowałem max 15 postów w ciągu 2 minut, dalej pewnie tylko gorzej...
A my opinie antysemitów już mamy.


@szurszur: mieliśmy zawsze, nawet jak pomagaliśmy żymianom i co z tego? Coś dają te wszystkie akcje jak ta w Sejmie że czci się jakieś ich święto? Nie. No to po co się starać. Jak innych mają za zwierzęta a sami się mają za oświeconych to niech tak sobie myślą a my im absolutnie nie powinniśmy za przeproszeniem lizać dupy tylko usunąć z przestrzeni publicznej wszystkie
Coś dają te wszystkie akcje jak ta w Sejmie że czci się jakieś ich święto? Nie. No to po co się starać


@Rst00: Kto nie chce sie nie stara. Kto chce to to robi. W czym problem? Ale takie zachowanie jak Brauna robie wiele złego Polsce. To czyn antypolski, czysta ojkofobia.
@szurszur: no ale czekaj, to jak to jest? Akceptujemy wszystkie religie i dopuszczamy ich obrzędy na terenie POLSKIEGO SEJMU? Już widzę jak pozwolono by czcić "Wielkiego Potworka Spaghetti" czy z bardziej przyziemnych przykładów jakąś satanistyczną wersję chrześcijaństwa gdzie kultywuje się diabła. No już to widzę. Kto chce to niech sobie czci co chce ale POZA MURAMI POLSKIEGO SEJMU. Sejm to nie jest jakiś grajdołek religijny tylko poważna instytucja gdzie ustanawia się
@Rst00: No to niech zaatakuje obrzedy najbardizej powszechne. Skoro tego nie robił to nie motywował sie tym co tu piszesz. Chodziło o skandal, osobisty zysk kosztem prestizu Polski. Zdrajca lub idiota w najlepszym wypadku.
@szurszur: ale dlaczego miałby atakować obrzędy najbardziej powszechne? Słuchaj, dla mnie sprawa jest prosta. Jesteśmy państwem świeckim, ale jednak najwięcej u nas w kraju jest chrześcijan/katolików. Wg mnie nie ma miejsca na ŻADNE obrzędy w Sejmie - czy to katolickie, żydowskie czy muzułmańskie. To co zrobił Braun było oczywiście przesadzone, było błędem itd. i poniesie za to karę ale nadal uważam że zwrócił uwagę na pewien problem społeczny. No i skoro