Wpis z mikrobloga

@arturwu czyli idąc przykładem brauna jak ktoś nie chce krzyża na ścianie w miejscu publicznym to może go zdeptać czy spalić? Symbole religijne w takim przypadku powinno się zwrócić z szacunkiem osobom które w nie wierzą. Braun chyba myślał że jest jak Jezus rozwalający stoiska w świątyni
Nie wiem jak, ale wiem, że chcę to zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WykopekNaPolEtatu: Zasmucie Cie. Nie ma na to zadnych szans w tym kraju. A przynajmniej nie za naszego zycia. Zycze Ci dlugiego zycia ale gatunek ludzki ma pewne ograniczeniaktorych nie przeskoczysz :P
z tego co wiem polska jest krajem katolickim wiec kaplica czy krzyz ma prawo stac a swiecznik niech sobie stoi w izraelu


@el-elhay: Z tego co wiem to konstytucja zabrania dyskryminacji miedzy innymi ze wzgledu na religie. Wiesz co to konstytucja? Taka ksiazeczka dosc wazna. I z tego co wiem to nie ma w niej napisane ze polska to kraj wyznaniowy.
@owsikalfred: Demokracja Polski szlacheckiej z XVII wieku. VETO ! On to naprawdę powiedział ? Czyli jest po prostu kolejnym kretynem z dobrą prezencją i dykcją. Za bycie psem Tuska trochę nim gardziłem ale miałem nadzieje że coś z niego będzie. Człowiek się łudził..
@arturwu nie użył takich słów, więc po co to cytować? Powiedział dosłownie to:
Węglarczyk: "Jeżeli jeden rodzic w tej szkole czuje się źle z powodu tego, że krzyż wisi..."
Hołownia przerywa: "...to większość powinna to uszanować".
Węglarczyk : "Czyli mówisz jednym słowem, że jeśli wszystkie osoby chcą..."
Hołownia: "Nie, ale ja nie mówię o jednomyślności, ja mówię o takim głębokim rozumieniu demokracji i wspólnoty. Jeżeli mamy różne zdania, to nawzajem uznajemy to,