Wpis z mikrobloga

@LazyInitializationException: Uchylił immunitet żeby sąd mógł zająć się jej sprawą. I tak się zajął że uniewinnił.

Nie prysnął posłance w twarz tylko lekarce zwłaszcza że ta pierwsza się zbliżyła do niego i próbowała go fizycznie zatrzymać https://tvn24.pl/polska/posel-grzegorz-braun-zgasil-swiece-chanukowe-w-sejmie-magdalena-gudzinska-adamczyk-o-incydencie-7537369

Za strzelanie do ludzi gaśnicą są paragrafy. Za jej odpalanie bez powodu pewnie też - choćby dyscyplinarne wewnątrz sejmu, ale wplątywanie w to antysemityzmu i rasizmu jak mówił marszałek Hołownia to jedno wielkie XD.
Prawda jest taka że katolicyzm to pokojowa religia która nikogo nie atakuje


@drobazdy: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1. To zamiast polemizować, to po prostu usuwasz
2. Katolicyzm wręcz SŁYNIE z przemocy na przestrzeni wieków. Historyczne przykłady to Irlandia i zakony, które zabijały dzieci, wrzucając zwłoki do szamba (bardzo słynna sprawa). Drugi przykład to podobny problem w Kanadzie i zabijanie indiańskich dzieci.

Aktualnie prześladuje osoby LGBT i kobiety. Fundacje katolickie wprost mówią, że "LGBT to
@Kryspin013: poza zasięgiem chmury czyli w strefie bezpiecznej


@RandomNetUser: ja #!$%@?, spodziewałem się, że jebniesz fikoła, ale nie aż takiego XD

Pewnie jakby te dzieciaki wprost dostały geśnicą to byś robił fikołki na zasadzie:
- po #!$%@? się tam #!$%@?ły?
- co robiły w sejmie?
- oj tam, lekko proszkiem oberwała, przecież to nie jest groźne

XDDD
@Kryspin013: Nie rozumiem jak można bronić Wielgus, bo przecież nie użyła gaśnicy. Faktycznie, przyszła do kościoła po to by przerwać niewinnym ludziom ich religijną uroczystość, ale nikogo fizycznie nie zaatakowała, jaka dobra z niej kobieta. No i żeby nie było, oboje powinni zostać ukarani za przerwanie uroczystości, a Braun dodatkowo za użycie gaśnicy. I Wielgus i Braun są nienormalni i wrzodem na dupie normalnych ludzi
@Kryspin013: Nie rozumiem jak można bronić Wielgus, bo przecież nie użyła gaśnicy.


@DynamoDatabase: typie, ale ja nie bronię wielgus. Po prostu dla mnie to nie jest ten sam poziom co brauniaki #!$%@? jak kolega wyżej wskazuje.

ale nikogo fizycznie nie zaatakowała, jaka dobra z niej kobieta.


@DynamoDatabase: no, mogli ponieść poważne obrażenia uczuć religijnych. Znacznie groźniejsze niż dostanie gaśnicą prosto w twarz albo znacznie poważniejsze niż publiczne odgrażanie się
@Kryspin013:

Znacznie groźniejsze niż dostanie gaśnicą prosto w twarz

Kiedy tak powiedziałem? Jak pisałem, tu są dwie sprawy. Jedna, gaśnica, druga, przerwanie uroczystości, za które Braun nie powinien zostać ukarany, jeżeli Wielgus nie została.
@DynamoDatabase: ale wilgus została, odebrali jej immunitet. Natomiast moim zdaniem braun powinien ponieść konsekwencje za odpalenie gaśnicy wśród ludzi i wycelowanie nią w twarz posłance.

Tak samo jak ten drugi czubek powinien beknąć za groźby terrorystyczne.

Pierdy religijne mnie nie obchodzą xD
@Kryspin013:

Została z tej konkretnej sprawy uniewinniona. Odebranie immunitetu nie było karą.


No to widocznie może sąd uznał, że stanie z kartonem w bezruchu to nie jest "natarczywe przeszkadzanie w obrządkach religijnych" czy jak to tam jest opisane prawnie. A odebranie immunitetu to jest kara. Dla brauna to już szczególnie, bo nie będzie mógł więcej bezkarnie odgrywać tych swoich szopek.

Pierdy religijne mnie nie obchodzą xD

Ah, Kryspina013 nie obchodzą pierdy
@drobazdy: Ale co ty durniu porównujesz? Oni umierali na ziemi. Tej ziemi. "Dla Polaków to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. A dla Żydów to była tragedia. To była metafizyka. To było spotkanie z najwyższym. "( ͡° ͜ʖ ͡°)