Wpis z mikrobloga

Jeżeli komuś się nie chciało poświęcić 22 minut na ten materiał, to w skrócie:
1. Odeszła nam prawie cała stara ekipa.
2. To Znowu Oni to nie jest nasza konkurencja i przestańcie nas do nich porównywać brr.
3. Chcieliśmy zmienić kontent kanału.
4. Zmieniliśmy go tak bardzo, że przez kolejne dwa lata robiliśmy to samo XD
5. Dlatego Pan Mateusz i Jordan też odeszli.
6. Mamy kanał tvgry plus, zmieniamy jego nazwę. I na nim będziemy robić to samo, co teraz na głównym kanale.
7. Z kolei główny kanał idzie w większą interakcję pomiędzy uczestnikami, odgrywane scenki rodzajowe albo quizy.
8. POWTARZAM TZO TO NIE NASZA KONKURENCJA NAWET JEŻELI LITERALNIE ZACZNIEMY ROBIĆ ICH KONTENT PRZESTAŃCIE NAS PORÓWNYWAĆ BRR
9. Mamy teraz nowych ludzi. W tym różową. Trochę profit.
#tvgry #polskiyoutube #youtube #toznowuoni
PatoPaczacz - Jeżeli komuś się nie chciało poświęcić 22 minut na ten materiał, to w s...

źródło: 86ed6b1171447c2c618cbed2736fc308a9020420f27a7b8c173b4d7c1a7a87a8

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Z kolei główny kanał idzie w większą interakcję pomiędzy uczestnikami, odgrywane scenki rodzajowe albo quizy.


@PatoPaczacz: TVgry niczym CD Action. Trzepią się w konwulsjach od skręconego karku ale nadal wmawiają sobie że się wykurują, choć już dawno powinna być wstawiona litościwa kula w łeb. xD
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: obejrzałem ten materiał i ten szef tvgry to największy frajer, jakiego widziałem od dłuższego czasu. Widać że próbuje włożyć w to dużo serca, gdy pewnie jak reszta zarabia grosze, a wszystkim zarządza spółka mającą wielomilionowe zyski i niejako wypowiada się w ich imieniu XD Nie bez powodu wszyscy oprócz niego #!$%@? z tego okrętu, a UV (były redaktor naczelny GOL-a) w skasowanym przez siebie Q&A wspominał o toksycznym zarządzie, który
  • Odpowiedz
@xionze: bo stawki w GOL-u są groszowe (wystarczy spojrzeć na ich oferty pracy) w porównaniu do tego ile sił trzeba włożyć w tworzenie materiału + niejako robisz się popularny - i większość ekipy wykorzystała to jako trampolinę dla indywidualnych karier. Każdy robi co chce, ale dla mnie takie poświęcanie się za #!$%@? pieniądze to frajerstwo, gdy ma się umiejętności by zrobić coś swojego i wyjść na tym o wiele lepiej (jak
  • Odpowiedz
@Wormditt: Nie tylko największy frajer ale żałośnie przedstawia sytuację podając "starych kolegów" po nickach i odnosząc się do #toznowuoni. A że jest ciężki okres przedświąteczny to #!$%@? 5-6 filmów może ktoś kliknie...
  • Odpowiedz
@Czesire: Zerknij sobie na tag #cdaction to zobaczysz inny obrazek.

Z resztą wystarczy popatrzeć na chronologię wydarzeń związanych z CD-A.

2018: Już nie ma płyt DVD, tylko zdrapki z kodami
2020: Już w ogóle nie dawali żadnych dodatków dla których ludzie tak naprawdę kupowali te czasopisma, szukają inwestorów, marka sprzedana wydawnictwu Bauer
2022: Przejście na cykl wydawniczy

Oczywiście próbują się ratować w świecie wirtualnym, na przykład poprzez kanał YT który jak
  • Odpowiedz
@supra107 oni od lat byli pod kontrolą Bauera. Więc chyba zmienili właściciela. Pozbycie się płyt, to był strzał nogę - którego nie rozumiem.
Kanał oglądałem przez pewien czas, dopóki postępowy płatek śniegu Spikain, mi nie dał shadowbana.
  • Odpowiedz
@supra107: przecież to właśnie ich wydawnictwo blokowało ich wejście na YT/bardziej w internet, dlatego tak późno zaczęli to "ratowanie"
  • Odpowiedz