Wpis z mikrobloga

@Retropx: Dziwne że tego nie masz, może coś ze sterownikami masz namieszane? Instalowałeś ręcznie czy Windows Ci pobrał? Może weź ze strony producenta laptopa pobierz i zainstaluj.
mattz_ - @Retropx: Dziwne że tego nie masz, może coś ze sterownikami masz namieszane?...

źródło: g

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@mattz_: Przełączyłem kartę z dedykowaną na zintegrowaną i dopiero suwak się pojawił, ale to i tak nic nie dało. Może to coś opcjami zasilania?
  • Odpowiedz
@Retropx: ja bym stawiał na sterowniki, może coś nie lubią się z win11, może jak najnowsza dobrze nie działa zainstaluj jedną wersję wstecz. BIOS też może zaktualizuj, tu bym szukał problemu. Jeszcze w biosie pogrzeb może jakaś opcja jest wyłączona dziwna co blokuje jasność ekranu.

Jeszcze przychodzi mi do głowy automatyczna jasność w windowsie, ale pewnie grzebałeś w ustawieniach to byś zauważył.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mattz_ zauważyłem wczoraj że w menadżerze urządzeń mam włączona jedna kartę graficzną. Powinny bęc dwie : dedykowana i zintegrowana. Po przełączenie karty na zintegrowaną powróciła możliwość zmiany jasności. Niestety jeśli chce sobie pograć to muszę zmienić na dedyka i wtedy ratować się panelem sterowania nvidii. Na razie nic innego nie wymyśliłem
  • Odpowiedz