Wpis z mikrobloga

#tatacontent #ojcostwo

Siemanko ojcowie! Niedługo moja ukochana będzie rodzić bliźniaki, więc pytanie do was, jakie gadżety wam ułatwiły życie z perspektywy ojca. Jak narazie mam obrotowe bazy do fotelików żeby się nie męczyć ;) Myślę nad specjalnym śmietnikiem na pieluchy i podgrzewaczem do chusteczek nawilżanych.

Myślę też nad wykorzystaniem starych telefonów do zrobienia elektronicznej niani, macie pomysły?

Oddaję głos do studia i słucham państwa :)

Ps. Kocy do budowania baz już kilka mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 361
@Ejber_z_Fyrtla To do odciągania glutów z nocą ale odkurzaczem, na początku kupiłem gruszkę gowno, później taki do odciągania ustami to samo gowno, w końcu kupiłem to do odkurzacza, zajebista sprawa szybko cyk w nos i po sprawie. Wiem, że to jest przerażające bo na początku też myślałem, że to z odkurzacza to chyba z mózgiem te gluty wyciąga ale jesttak SKO struowane że na prawdę ta moc ssąca jest idealna nie za
@Ejber_z_Fyrtla ja mam bliźniaki i radze się nie bawić w podgrzewanie chusteczek czy mleka. Najlepiej jak będą piły w temperaturze pokojowej.
Przy bliźniakach trzeba sobie ułatwiać życie bo ich jest dwoje i się zajedziecie jak dzieciaki się przyzwyczaja i potem jak będziesz chciał przetrzeć tyłek zwykłą nieogrzaną chusteczką to będzie kwik.
My żadnych bajerów nie kupowaliśmy. Polecam wózek valco snap duo i być może warto kupić bujaczki ale my kupiliśmy 1 używany
termometr kucharski do mięsa, idealne do sprawdzenia jaka jest naprawdę temperatura wody na mleko (chyba największy gamechanger dla mnie)
podkłady pod dupsko, dzieciaki okrutnie paskudzą
jakaś kamerka pod obserwacje śpiącego gagatka, jak jeździsz to jakaś oparta o swoje radio, jak tylko w domu to nawet internetowa domowa chińska styknie
jakieś torebki foliowe na jebiące pieluchy

nie przyzwyczajaj dzieciaków do noszenia ich na rękach, potem tylko będą cięższe a nadal będą chciały być
podgrzewacz do chusteczek to hajs w błoto, wystarczy przed przewijaniem wsadzić sobie chusteczkę pod pachy i efekt ten sam


@WenerowaAngela: Więc wychodzi na to, że tylko ja brałem normalnie chusteczki bez grzania? ( _)
@Cierpsanity: doprecyzuję, termometr bezdotykowy, aspirator tylko do ust lub odkurzacza bo elektryczne nie ciągną, miarka na mleko w proszku, woreczki na kupy i etui na chusteczki mokre. B-box do picia potem, gumowy śliniak, podgrzewacz do słoików, bujaczek w stylu babybjorn. Muffka na wózek, aha i pewnie będziesz w nocy nosił na więc FOTEL!!! Musst!
@Ejber_z_Fyrtla Jeżeli macie w planie karmić z butelki to polecam ekspres do mleka. Mnóstwo czasu zaoszczędzone. My mamy Neno taki prosty, że tylko temperature wody trzyma, ale są też takie, że zrobi Ci sam mleko
@Ejber_z_Fyrtla olej ten specjalny śmietnik na pieluchy. To przepłacony gadżet dla leniwych parów, którym nie chce się zejść do śmietnika. Podobnie podgrzewacz do chusteczek (w ogóle pierwszy raz o tym słyszę, jaki to w ogóle ma cel?). Przydatne gadżety to poduszka do karmienia, obrotowe foteliki, które już masz, do tego leżaczek, jak już dzieci bedą nieco większe (tylko nie daj się wrobić w Baby Bjorna - w cenie jednego kupisz dwa innej
@Ejber_z_Fyrtla: kup przynajmniej jedno opakowanie melilax pediatric. Przed dziećmi nie sądziłam, że brak regularnych kup u dzieci może powodować tyle problemów. Tu natychmiastowy efekt, polecam każdemu, kto zostaje rodzicem.
@Ejber_z_Fyrtla mam dwójkę chłopaków. 5 i 2 lata. Nie używałem żadnego: podgrzewacza chusteczek, śmietnika na pampersy....weź podejdź z dystansem.
Jeśli przejdziecie na mleko modyfikowane to polecam jedynie czajnik z Xiaomi, który podgrzewa wodę np do 40 stopni
Taki kubek za kilka zł mega ułatwia robienie mleka, oczywiście termos z wyświetlaczem temperatury (jakiś z Ali) i czajnik typu xiaomi.
Końcówka do smarków na odkurzacz.
Lampka z regulacją jasności i barwy do pokoju dzieciaków.
Szumisie dla każdego, bo na początku pomagają usypiać a potem zostają kumplami dzieci (wystarczy im wyjąć bebechy szumiace)
korona73 - Taki kubek za kilka zł mega ułatwia robienie mleka, oczywiście termos z wy...

źródło: temp_file6181350460540237430

Pobierz
Mamusia musi karmić piersią
Dzieci od nowości spią z Wami
Dzieci zaopiekowane, Ty wyspany, jedynie żona na początku może marudzić na karmienie piersią, ale po jakimś czasie przejdzie i nie będzie jej przeszkadzać
Nie wierz w bajki, że "skończyło się mleko"
Pozdrawiam, mam 3 ale nie bliźniaki