Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam zdziwiłbyś się. Mam intermarche otwarte w niedziele niehandlowe


@Mtsen: Intermarche mi się podoba. Pełna wyjebka, ot komunikat "ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów, sklep jest otwarty również w niedziele", fajrant i pora na CS xD
Szkoda, że wiele Intermarche padło
@Rabusek czyli jedna osoba to już większość? Człowieku, przecież ty brzmisz jak typowy komunista. Hasła które głosisz "albo wszyscy pracują w niedzielę, albo nie- oczywiście Rabuska nie dotyczy"
@KosmicznyPaczek zakupy wyprzedziły już piłkę nożna jako sport narodowy, ktoś kto uważa ze galerie będą puste w niedziele nie ma pojęcia o nastrojach społecznych. Zarządzam sklepami wielkopowierzchniowymi te które znajdują się w miastach do 150 tys mieszkańców w niedziele robią zdecydowanie najlepsze obroty.
"albo wszyscy pracują w niedzielę, albo nie- oczywiście Rabuska nie dotyczy"

typowy komunista nie ma problemu z pracą przez cały tydzień, a najlepiej, żeby każdy miał gówno, ale po równo.


@uriel_ck: xD Tu skończe tą dyskusje, pozdrawiam
@Rabusek: Jako pracownik ochrony, moja praca polega na weryfikowaniu czy klient dobrze się skanuje na kasie samoobsługowej oraz przeglądanie monitoringu na wypadek jakby ktoś coś chciał #!$%@?ć :D