Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki i Mirki!

Organizuję Świąteczne ROZDAJO na kwotę 50 PLN, a przy okazji gorąco proszę o Waszą pomoc.

Miesiąc temu moja Luba wysłała mi co chce dostać na święta - piżamkę z H&M w serduszka. Za zakupy zabrałem się bezzwłocznie - wczoraj. Przejechałem trzy centra handlowe, które wyświetlały piżamkę na stanie, jednak bez rezultatu - dziś strona wyświetla, że produkt nie jest już dostępny.

Moja dziewczyna wiele od życia nie ma, a fakt, że nie dostanie tego co chciała z mojego zaniedbania łamie mi moje małe, skamieniałe męskie serce.

Mirku, Mirabelko - jeżeli masz taką piżamkę w rozmiarze XL i leży u Ciebie po szafie albo nie podoba Ci się ( i była mało używana) - chętnie ją odkupię. Liczę, że może jakimś cudem ten post pomoże uratować święta :D

Dla podbicia zasięgu organizuję #rozdajo - bierze w nim udział każde pulsujące wpis konto starsze niż 24h. Losowanie jutro o godzinie 20:00 przez MirkoRandom.

#rozdajo #swieta #zakupy #kiciochpyta #wykopefekt #modadamska #modameska #polska #prezent
Raffen23 - Cześć Mirabelki i Mirki!

Organizuję Świąteczne ROZDAJO na kwotę 50 PLN, a...

źródło: Pidzamka

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@vivianka: Właśnie wczoraj byłem w dwóch sklepach gdzie wyświetlała się na stanie, nie mieli jej, teraz na stronie pokazuje ogólny brak w jakimkolwiek sklepie
  • Odpowiedz