Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!
Spotkała mnie dziwna sytuacja otóż:
Dziś w nocy zamówiłem dwie rzeczy na allegro do paczkomatu
Patrzę dziś w aplikacje i mam 3 przesyłki
2 od sklepów w których faktycznie kupiłem i trzecia nadana o 0:40 czyli chwilę po tym jak złożyłem zamówienia
Nadawca to inpost@Action.pl
Wie ktoś o co chodzi? Czy jest to błąd inposta czy mają jakąś akcję że rozdają prezenty?
#inpost #przesylki
  • 7
  • Odpowiedz
@WojciechMarynarz najprawdopodobniej wpisali zły numer telefonu, ale adres paczkomatu jest dobry (tzn. właściwy dla prawdziwego adresata), więc ty tej paczki nie odbierzesz. Zresztą możesz podejrzeć w aplikacji na jaki paczkomat to zostało zaadresowane. Nie wiem, czy telefon na infolinie coś da, ale nie zaszkodzi spróbować. Mi jak się pojawiały takie przesyłki-duchy, to potem znikały same, więc pewnie to jest do jakiegoś momentu do odkręcenia.
  • Odpowiedz
@WojciechMarynarz: Ja miałem kilka miesięcy temu paczkę z sukienkami na drugim końcu Polski. Zadzwoniłem do InPostu i niczego się nie dowiedziałem. Była także nazwa sklepu, to tam też zadzwoniłem i powiedziałem co i jak i w miarę możliwości mogą podać mój numer pierwotnej właściciele, która zamówiła, żeby nie czekała na zwrot i ponowną wysyłkę. Kazali mi anulować na inposcie i się rozłączyli. Straciłem tylko 30minut. Po prostu olej i nie odbieraj,
  • Odpowiedz
Zadzwoniłem na infolinię i powiedziano mi że najlepiej żebym po prostu nie odbierał jeżeli tego nie zamawiałem bo najpewniej nadawca pomylił numer i to że to jest na ten sam paczkomat to zbieg okoliczności
Cóż więc nie odbieram tego i dzięki za pomoc
  • Odpowiedz