Wpis z mikrobloga

@Cinoski: widzę następuje proliferacja głupoty na wykopie. Pamiętasz jak było w 2015 gdzie nie było żadnego konserwatywnego przekazu, gdzie z każdej stacji byliśmy bombardowani tym jak imigranci są fajni, jak polki powinny się wiązać z murzynami, że Rosja mimo ataku na Krym nie jest taka zła, że Baltic Pipe to fanaberia, że Niemcy są nieomylne, że feminizm, aborcja, równość, tolerancja, LGBT, geje, lesbijki, transwestyci? Nie pamiętasz? To sobie zaraz przypomnisz.
  • Odpowiedz
  • 59
@Quzin: Pamiętam jak wykop był w 2015 roku szczelnie zawalony znaleziskami z konserwatywnych, pisowskich i narodowych mediów które do dzisiaj istnieją i wszystkie informowały dokładnie o tym co piszesz. Tusk planuje je zlikwidować czy co?
  • Odpowiedz
  • 2
@Quzin: Nie, bo stwierdziła że jej się nie opłaca - nikt jej nie zabraniał i nie zabrania startu w konkursie na nadawanie naziemne. Na otarcie łez jest Trwam.
  • Odpowiedz
Nie


@Cinoski: dziękuję, dobranoc. Czyli przyznałeś że mainstreamowy przekaz jest tylko i wyłącznie lewacki. Quod erat demonstrandum.
  • Odpowiedz
@Quzin to TVP powinno być dostępne w ramach socjalu dla PiSu? A gdzie inne partie? Też dostaną swoje telewizje? I kto decyduje która partia jest lewacka i jej się nie należy państwowa telewizja.

Co to w ogóle za lewackie podejście i jakiś komunizm, że komuś się telewizja należy? Zróbcie sobie sami, a nie daj, daj! Czemu ja mam fundować pisiurom i tobie telewizję za grube pieniądze lewaku? Co to, mam placic podatek
  • Odpowiedz