Wpis z mikrobloga

#friz #youtube #streetwear #modadamska #modameska #logikarozowychpaskow Dobra, bo to jest naprawdę zabawne. Hania z Genzie otworzyła ''swój'' (swój, tak ku...a na pewno XD) sklep z ubraniami ludzie zrobili #!$%@?ę, że ubrania są 100% poliester i sieciówkowa jakość. Ale nikt już nie wspomniał, że te spodnie 100% poliester w jej sklepie to parachute które właśnie między innymi #!$%@? ten materiał XDDDDD Poza tym trochę beka, że jak ktoś otwiera swój sklep i daje wysokie ceny to o jezu tak nie można, ale jak berszce, zarze czy innym gównie kupują byle top za 100 zł lub więcej to już gitówa wariacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cztero0404 - #friz #youtube #streetwear #modadamska #modameska #logikarozowychpaskow ...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-12-18_225002_www.youtube.com

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 7
ale porównywanie Zary do Bershki to jak porównywać Golfa GTI do Multipli


@Sprus: Nie, to po prostu wy sobie wkręcacie iż Zara która jest zwykłą sieciówą jest jakaś premium
  • Odpowiedz
  • 0
Sieciówka jak sieciówka ;) Z zawyżonymi cenami.


@danoneek: Właśnie problem jest taki, że dookoła zary w naszym kraju (celowo napisałem w naszym) obrósł jakiś taki dziwny kult wręcz iż zara to jest jakieś ku...a premium i ludzie którzy tam kupują często potrafią się wywyższać i chodzić z wypiętą klatą jak paw z rozwiniętym ogonem. na tle osób kupujących na przykład w h&m, house, reserverd oni to wręcz na jeden tier często
  • Odpowiedz
  • 0
400zl akurat za takie #!$%@? spodnie to przesada, zadna sieciówka nie ma takich cen


@dominacja_genetyczna: To akurat przede wszystkim wszystko zależy od tego jaka sieciówka chociaż ja nawet nie jestem przekonany, ja to wiem, że gdyby w zarze były spodnie za 400 zł zaraz zaczęliby je kupować.
  • Odpowiedz
@Sprus Tylko ze zara i bershka sa z inditexu, czyli tej samej firmy. #!$%@? sie to zblizona jakoscia, tylko fasony sa skierowane do innych odbiorcow (chociaz nie zawsze). Poczytaj wczesniej zanim napiszesz cos glupiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Michael__Scarn tak samo VW i Porsche należą do tej samej spółki i porównywanie Golfa GTI to Porsche 911 jest głupie xD

Nie chwytasz metafor to może się nie odzywaj?
  • Odpowiedz