Wpis z mikrobloga

@incar obok masz dużo biurowców a parking jest za darmo to 1. Dwa w środku jest filia urzędu więc znów sporo ludzi. 3 są święta i ludzie mają wolne. 4 jazda tam autem przy tej ilości linii tramwajowych jest dla mnie pozbawiona sensu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@incar:

1. To jest okres tuż przed świętami, gdzie masa osób ma urlopy.
2. Wrocław to jedno z największych miast, gdzie najwięcej jest ludzi pracujących w korporacjach i w IT, masa osób pracuje zdalnie i ma luzy w pracy, można sobie bez problemu wyjść na zakupy a zamiast tego popracować wieczorem jak są korki.
  • Odpowiedz
@incar: Pod Wrocławiem jest tyle kołchozów 3 zmianowych że zapełnienie tego parkingu nie stanowi problemu dla ludzi po nocce lub wolnym.
  • Odpowiedz
4 jazda tam autem przy tej ilości linii tramwajowych jest dla mnie pozbawiona sensu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@CzarnyOwiec ale śmieszek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Chociaż będąc szczerym to jeśli nie planuje jakichś większych zakupów to mimo, że mam tam jakieś 4 km to wolę pójść na piechotę niż
  • Odpowiedz
jazda tam autem przy tej ilości linii tramwajowych jest dla mnie pozbawiona sensu (


@CzarnyOwiec: nie no tyle to nie. Jak ktoś ma auto i więcej, niż 2 przystanki do celu to musiałby nie mieć godności, żeby i tak iść na tramwaj we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz