Wpis z mikrobloga

Koledzy gracze. Potrzebuje malej pomocy. Przez ostatnie 35 lat gralem na 386, PC, X360,One, PS1,PSP,3,4 i 5. Ostatnio kupilem sobie w prezencie Vite 2000 zeby przerobic i dokonczyc klasyki ktorych nie skonczylem przed laty. Dawno temu bylem biegly w te klocki ale troche zardzewialem przez ostatnie 20 lat. Czy ktos moglby mi wytlumaczyc na czym polega hakowanie Vity? O co w tym chodzi? Jak to ogarnac? Dzieki #psvita
  • 6
  • 0
@MirekStarowykopowy: no to wlasnie ja chce to ogarnac i sie w to bawic. Chce sobie "pykac" w stare gry z PS1 (jakies nightmare creatures, hexen itp) siedzac w biurze jak nic nie ma do roboty. Szukam kogos kto mi to ladnie wytlumaczy (caly proces - nie konieczenie szczegolowo ale zebym zrozumial o co w tym chodzi). Postawie szesciopak za pomoc zakonczona sukcesem
  • 0
@Leniek jestem pod wrażeniem jak to piractwo w XXI jest niesamowicie proste. Zgrałem sobie bezpośrednio przez jedną apke kilka gierek. Skoczyłem 2 i okazało się na kolejną nie ma już miejsca. Szybki Amazon wysłał mi kartę 256gb i adapter. Ale przy instalacji coś skopałem i mi większość moich modyfikacji i gier zniknęło. Powtórzyłem kroki i wszystko zaczyna chodzić. Zdrowia na nowy rok