Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Oto i on: Przystojny, wysoki, fantastycznie ubrany, zadbany i wysportowany. Hak Bambo. Ale dalej się łudźcie i pocieszajcie, że Bambo mieszka w lepiance i jest analfabetą ;))) Przeciętny p0lus nie ma nawet startu do takiego ciacha :)))) W zdrowym ciele zdrowy duch, więc zapewne też bije od niego pozytywna energia a nie toksyczność jak od zawistnego i chamskiego p0lusa z kompleksami :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Oto i on...

źródło: 186514651511

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka @Mamaboss może i przystojny,ale jaku problem skoro w polsce pełno przystojnych facetów. W końcu nikt nie wmawia kobietom że chudość czyni mężczyznę atrakcyjnym.

A co do ubioru to raczej w stylu menela ,gościa który umiera to co dostanie na prezent albo licealisty w modnych teraz za luźnych ciuchach. Jeszcze pierwsza z lewej stylówka ujdzie.Ale ja tam nie wiem,chyba raczej ciuchy powinny podkreślać dumorfizm płciowy. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hariel: Ale poskakać nadal sobie mogę :))) Po co mi związek? Naprawdę to żadna przyjemność prać brudne soksy jakiemuś Jankowi :)))

@evilmalina Jestem jedną z tych p0lek, które tutaj krytykujesz. Więc nie licz na moją litość, bo nic wam się nie należy :))) Jesteście nieatrakcyjni i nic sobą nie reprezentujecie = dozgonnie walicie konia. Taki mamy klimat :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka @Mamaboss @WyzwolonaPodrozniczka

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill


O W zdrowym ciele zdrowy duch, więc zapewne też bije od niego pozytywna energia a nie toksyczność jak od zawistnego i chamskiego p0lusa z kompleksami :)))


No cóż ,tu panowie pani @WyzwolonaPodrozniczka @Mamaboss pokazuje dobitnie jak kobiety doceniły ten eksperyment społeczny gdzie mężczyźni jedynie spełniają wymagania kobiet sami ich nie mając.
Polecam się zastanowić nad tym czy przesadnym szacunek oraz usługiwaniem kobietom ma jakiś
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: przecież nawet nie bawisz tu nikogo, i co ci daje bycie attention whore chłopie? brakuje ci rozmowy z kimś? nam też niestety. weź ogarnij łeb idź do doktora i frustracja sie zmniejszy. da sie żyć będąc samotnym, my żyjemy
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka śmieszy mnie twoja pewnosc siebie, musisz byc bardzo nie atrakcyjna skoro zaden Chad sie toba nie zainterosowal by stworzyc trwaly zwiazek. Smutno musi byc caly czas mieszkac w wynajmowanym pokoju ale z rodzicami.
  • Odpowiedz
@pawel89uri: Od przegrywów my naprawdę niczego nie oczekujemy, więc nie musicie się wysilać :)))

@evilmalina Ja nie jestem sfrustrowana, ja mam gdzie się wyżyć w przeciwieństwie do was :)))

@Hariel A po co Chadowi stały związek jak może mieć wiele luf? Taki facet nie musi się ograniczać do jednej, on tylko może. Natomiast p0lski Jan jest do tego zmuszony i to wcale nie świadczy o tym, że jest porządnym mężczyzną, po
  • Odpowiedz