Wpis z mikrobloga

#tvpis #i930 Bardzo fajny klimat mają te wiadomości, może technicznie ze względu na ograniczone możliwości nie jest jeszcze mega profesjonalnie, ale sam program jest strasznie kojący. W końcu widać ile może zdziałać brak negatywnie nacechowanej narracji.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@gimnazjumqqq: no szczerze z dzisiejszych które ogladalem to zdecydowanie lepiej sie ogladalo fakty w tvn, ale i9:30 kojarzy mi sie z programami regionalnymi ktore ogladalem czesto w tvp
  • Odpowiedz
@Poopiesh: @gimnazjumqqq może i trochę nudno bo wreszcie są tam podawane fakty, a nie z góry narzucona narracja i interpretacja. Kurski z tej telewizji zrobił #!$%@?ę i mu tego nie wybaczę. Zresztą czego się spodziewać po starym pisowcu, który w 2005 utkał historyjkę o dziadku Tuska w Wehrmachcie. Bo to właśnie on jest za to odpowiedzialny. I wprawdzie go #!$%@? z pisu sądem partyjnym ale i tak wrócił. Ta kanalia zawsze
  • Odpowiedz
Zresztą czego się spodziewać po starym pisowcu, który w 2005 utkał historyjkę o dziadku Tuska w Wehrmachcie. Bo to właśnie on jest za to odpowiedzialny.


@Antorus: ale dziadek Tuska rzeczywiście był w Wehrmachcie, tak jak sporo (wikipedia podaje ok. 375.000) innych Polaków wcielonych tam przymusowo.
  • Odpowiedz
@retropedro666: ja na mówię, że coś tam robił, że to źle, że był, że to świadczy przeciw niemu, albo w ogóle przeciw jego potomkom itp. Po prostu fakt to fakt: był.

A Kurskiemu m.in. za wyciąganie takich rzeczy należy się mela na ryj.
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: Może i był. Ale to Kurski wywlókł akurat to do mainstreamu w trakcie KAMPANII WYBORCZEJ NA PREZYDENTA, gdzie Tusk wygrał pierwszą turę. I zrobił z tego spin jakoby Tusk był proniemiecki, pronazistowski i w ogóle antypolski.

Gnojenie go z mównicy sejmowej przez Tuska (co striggerowało karakana) należy się bardziej niż komukolwiek innemu. U mnie Kurski wygrywa nawet z Mateckim i Mejzą jeśli chodzi o podłość. Tamta dwójka działa dopiero parę
  • Odpowiedz