Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula: Ja uważam, że to jest dobry chłop, ale jest #!$%@? głupi czasem. W sensie dla bezdomnych,niepełnosprawnych, ludzi z domu dziecka i tak dalej spoko i jak najbardziej, ale #!$%@? nie po to się stoi przy płocie na granicy broniąc go przed ciapatymi, żeby ich na salonach gościć.
  • Odpowiedz
szybko poszło xD ledwo tydzień nowy rząd a już legitymizuje nielegalną imigracje xD


@Docent_Jan_Mula: lepiej jawnie niż pod stołem na straganie jak to było do tej pory, co nie xD? przynajmniej suweren może zareagować
  • Odpowiedz
@Clefairy przecież sama "fundacja" cytuje imigranta, który w lesie chciał przekroczyć granicę, więc co najmniej jeden złamał prawo. A że widzisz tu rasizm to jest najlepszy dowód na to że czepiasz się na siłę
PS. żadne obrazki nie zmienią tego, że to jest kompromitacja.

  • Odpowiedz
@Clefairy: Co mnie #!$%@? obchodzi jaka jest ich historia? Ja nie jestem fundacją charytatywną, żeby im tu fundować pobyt i chce żyć w kulturowo i etnicznie homogenicznym kraju. Polska jest tysiące kilometrów od Afryki, nie ma opcji, że nie mogli sobie po drodze znaleźć bezpiecznego miejsca.

Raus z nimi, nie wpuszcać ani jednego. Deportować każdego, a jak ktoś się będzie sprzeciwiał do walićw ryj jak ZOMO w górników.
  • Odpowiedz