Wpis z mikrobloga

No fajne te nowe TVP, wcale niezależne XD pokazują Pisowców jak pokazują faka w Sejmie a Tuska jak pokazuje serduszko XDD ale krindż, że aż sam się wstydziłem. No i ten Sikorski który jeszcze niedawno się przytulał z Putinem i Ławrowem a teraz wielki obrońca banderowców. Ten kraj z rządami pisu czy platformy to jeden wielki mem.
#pis #po #polityka #tvp #tvp1 #wolnemedia
  • 42
  • Odpowiedz
@Kemekan: przecież cepie to nie jest jego ustawa tylko autopoprawka morawieckiego xD

która z resztą nie gwarantuje że równo 1.01.2024 TVP dostaje 2 czy tam 3 mld zł

Doucz się.
  • Odpowiedz
  • 1149
@ciasny a może wystarczy nie zachowywać się jak ostatni cham? Tuska tak nie pokazują bo zwyczajnie tak się nie zachowuje a pisowcy jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@ciasny:

pokazują Pisowców jak pokazują faka w Sejmie a Tuska jak pokazuje serduszko XDD

No czyli pokazują jak było. Tusk kiedyś pokazał faka i tego nie pokazali czy może ktoś z pisu kiedyś pokazał jakiś pozytywny (chociaż przyznaję- krindzowy) gest?
  • Odpowiedz
  • 1
@ciasny no ale przecież tak było byku xD więc nie wiem o co ci chodzi?

Aaa co do Putina to jeszcze parę lat temu wszycy mieli w miarę normalne stosunki z Rosją, czy jak wygra pomarańcza i rozwali NATO, to zdjęcia z urzędnikami USA , tych czasów też będą piętnowane?
  • Odpowiedz
@ciasny: to zagrajmy w grę - na każde zdjęcie lub filmik z Tuskiem pokazującym środkowy palec, drącym mordę, bijącym w blat, pokazującym cokolwiek wulgarnego, z tej kadencji sejmu, które wrzucisz, ja wrzucam 5 od pisowców. Komu pierwszemu się skończy materiał, przegrywa
  • Odpowiedz
@ciasny: a czemu pisowcy pokazują faki zamiast serc?

Zadanie na szóstkę, znajdź w minutę pisowca pokazującego do kogoś serce kiedykolwiek. Trudne się wylosowało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ciasny szukając "poseł po fuck you" i podobne i tak wyskakują zdjęcia pisowców. Na szybko masz trzech + kamiński z gestem kozakiewicza. Nie wiem kto z opozycji, czy normalnych ludzi, tak się zachowuje w pracy

Najwidoczniej google jest w rękach niemców, ale o tym się nie mówi
naciski - @ciasny szukając "poseł po fuck you" i podobne i tak wyskakują zdjęcia piso...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
ten Sikorski który jeszcze niedawno się przytulał z Putinem i Ławrowem a teraz wielki obrońca banderowców


@ciasny: jak po pierwszym zdaniu mogłem stwierdzić, że ok, materiał był niespecjalnie potrzebny, tak po tym zdaniu już wiem od kogo ty jest ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
pokazują Pisowców jak pokazują faka w Sejmie a Tuska jak pokazuje serduszko XDD


@ciasny: różnica jest taka, że TVPiS pokazywało Tuska że mówi w innym języku, kiedy jednocześnie pisowcy demolowali Polskę na bezprecedensową skalę. Teraz pokazują pisowców pokazujących fakera w polskim Sejmie, kiedy koalicja po nich sprząta. Wiem że nie istnieje wszechświat w którym zrozumiesz tę różnicę, ale dla Polaka jest fundamentalna.
  • Odpowiedz